Ewa Krawczyk napisała o życiu z Krzysztofem Krawczykiem. Niepokojący fragment

Ewa Krawczyk pisze książę o Krzysztofie Krawczyku. "Super Express" porozmawiał z żoną zmarłego i opublikował bardzo mocny początek dzieła.

O Krzysztofie Krawczyku napisano już kilka książek. Teraz powstaje jednak wyjątkowa, bo pisana przez żonę zmarłego. Ewa Krawczyk chce przelać na papier blisko 40 lat ze wspólnego życia z piosenkarzem. Właśnie zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", jakie dzieło będzie miało początek.

Zobacz wideo Piosenki Krzysztofa Krawczyka zostaną z nami na zawsze

Maciej Pela, Agnieszka KaczorowskaKaczorowska ma przepis na udany związek. Internautka wytknęła jej krótki staż

Ewa Krawczyk ujawniła mocny początek książki o Krzysztofie Krawczyku

Ewa Krawczyk zdradziła "Super Expressowi" pierwsze zdanie książki.

Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz - od takich słów zacznie się dzieło.

Wdowa po legendarnym piosenkarzu wyznała gazecie, że pisanie pomogło jej poradzić sobie ze stratą męża. Dodała, że niczego przy tworzeniu nie zamierza ukrywać.

Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę.

Zobacz również: Tak dziś wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala opublikował zdjęcia z cmentarza w Grotnikach

Wciąż nie wiadomo, co dokładnie pojawi się w książce. Niemniej, pojawiły się plotki, według których będziemy mogli przeczytać o nieskutecznemu staraniu się pary o dziecko. Poza tym poruszona ma być kwestia ataków, z którymi Ewa musiała się zmagać po śmierci męża. Dzieło ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Agnieszka Hyży wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje męża i dzieci w mediach: W internecie nic nie ginieHyży od kilku miesięcy nie publikuje zdjęć z mężem. Odnosi się do sprawy

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Zasłabł w swoim domu, karetka przewiozła go do szpitala, ale lekarze nie byli w stanie już mu pomóc. Miał 74 lata.

Więcej o: