Tak dziś wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala opublikował zdjęcia z cmentarza w Grotnikach

Minął ponad rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak dziś prezentuje się jego nagrobek? Menedżer i przyjaciel artysty, Andrzej Kosmala, opublikował na Facebooku zdjęcia z cmentarza w Grotnikach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Jego grób znajduje się na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią, a Ewa Krawczyk regularnie dba o to, by zawsze znajdowały się tam świeże kwiaty i znicze. Hołd zmarłemu artyście oddają także jego przyjaciele. 

Avicii Amy WinehousePrzedstawiamy gwiazdy, które zginęły w tragicznych okolicznościach. Avicii, Kobe

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Andrzej Kosmala pokazał zdjęcia grobu Krzysztofa Krawczyka

Andrzej Kosmala w opublikowanym na Facebooku poście poinformował, że wraz z Ewą Krawczyk byli na cmentarzu w Grotnikach. Do wpisu, menedżer i przyjaciel artysty dodał zdjęcia nagrobku piosenkarza.

Dziś u Krzysztofa w Grotnikach z Ewą, Kasia szwagrem Maciejem i szwagierką Ewą. Modlitwa, rozmowa z Krzysztofem i porządki po prostu. Pozdrawiamy też poznanych fanów Krzysztofa, którzy odwiedzają jego grób często z daleka.

Nagrobek powstał pół roku po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele wielokrotnie podkreślali, że bardzo im zależało na tym, aby miejsce spoczynku artysty wyglądało pięknie i wyjątkowo. Tak też się stało.

To nie koniec zmian na grobie Krzysztofa Krawczyka. Pojawią się sceniczne światła i muzykaGrób Krawczyka z coraz większym rozmachem. W planach reflektor i skrzypce

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego, jak prezentuje się pomnik.

Jestem bardzo zadowolona z pomnika, ponieważ ulubionymi naszymi kolorami były zieleń - symbol nadziei, natury, a czerwony - miłości, miłości do mnie i miłości do Boga. Krzyż z koroną cierniową to największy symbol wiary.

Co ciekawe, pomimo zadowolenia, wdowa miała jednak pewne podejrzenie, że znajdzie się grupa krytyków projektu. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak obecnie wygląda nagrobek Krzysztofa Krawczyka. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: