Katarzyna Glinka opublikowała pierwszy post po ogłoszeniu rozstania. Do zdjęcia dodała wymowny podpis

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie zdjęcie znad morza. To pierwszy wpis aktorki po tym, jak oficjalnie potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bienieckim.

23 lipca media obiegła informacja o rozstaniu Katarzyny Glinki i Jarosława Bienieckiego. Tego samego dnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie i opatrzyła je wymownym podpisem.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka opublikowała pierwszy post po rozstaniu. "Piękne słońce przede mną..."

Plotki o tym, że w życiu Katarzyny Glinki i Jarosława Bienieckiego nie układa się najlepiej, pojawiły się już jakiś czas temu. Rzekomo aktorka nie mogła liczyć na wsparcie ze strony partnera. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" przyznała, że rzeczywiście ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Nie chciała jednak mówić o szczegółach.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować - powiedziała.

Niezbyt wylewny w tej sprawie był także Jarosław Bieniecki. 

Rozstanie? Powiem tak. Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował - odpowiedział "Super Expressowi". 

Z kolei na instagramowym profilu Glinka opublikowała post, który najprawdopodobniej odzwierciedla to, w jakim jest teraz stanie. 

Piękne słońce przede mną… Dobrego dnia dla was - napisała. 

W podpisie do zdjęcia dodała hasztagi "nadzieja" i "energia". W komentarzach posypały się pozytywne słowa od fanów. 

Kasiu, z całego serca, wytrwałości w decyzjach, jakże trudnych - napisał jeden z internautów. 
 

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zaczęli spotykać się jesienią 2018 roku, a pół roku później ukochany poprosił ją o rękę. Narzeczeni doczekali się nawet syna, który w maju skończył dwa lata. Wspólnie wychowywali również dziewięcioletniego Filipa, którego biologicznym ojcem jest Przemysław Gołdon - były mąż aktorki.   

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.