Magda Gessler przesadziła z retuszem. Fani jej nie poznają. "Kto to jest?"

Magda Gessler opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Uwagę zwróciła twarz restauratorki. Fani uważają, że przesadziła z retuszem.

Magda Gessler zdobyła popularność dzięki telewizyjnemu show "Kuchenne rewolucje", które od lat króluje w TVN. Ponadto gwiazda chętnie udziela się w mediach społecznościowych, które prowadzi na swój własny sposób. To dzięki nim zyskała ogromną sympatię fanów. Obok ostatniego zdjęcia nie mogli przejść obojętnie.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda Gessler majstrowała przy zdjęciu. Przesadziła

Ostatnio Magda Gessler uraczyła fanów nowym zdjęciem. Zapowiadając kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji", zapozowała na tle plakatu z porem. Restauratorka była ubrana w kolorową sukienkę i legginsy. Pod zdjęciem pojawił się krótki wpis:

Ja i por. Kolejne "Kuchenne rewolucje" Barlinek. Będzie pysznie? - pisała Magda Gessler.
 

Fani zwrócili uwagę na to, jak na zdjęciu prezentuje się twarz restauratorki. Wiele osób zauważyło, że fotografia została mocno wyretuszowana. Niektórzy twierdzili nawet, że Magda Gessler na zdjęciu nie przypomina samej siebie. 

Kto to jest? Magda tak nie wygląda.
I po co te filtry na twarz? Jeszcze rozumiem delikatne poprawki, ale nie aż tak. Podobno naturalność jest piękna.
Trochę przesadzili z Photoshopem. Nie rozumiem, po co takie oszustwo?
Domyśliłam się, że to retusz, ale aż taki, żeby wyglądać jak inny człowiek?

Restauratorka nie odpowiedziała na zaczepki fanów za to sunęła fotografię. W sieci jednak nic nie ginie, toteż kadr znajdziecie w naszej galerii, górnej części artykułu. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler padła ofiarą grafika

Magda Gessler przejdzie do Polsatu? Jasno odpowiedziała

Pojawiły się plotki, że Magda Gessler  za namową Edwarda Miszczka miałaby zmienić stację. Restauratorka szybko odniosła się do pogłosek i wyznała, że nigdzie się nie wybiera. Jej domem był i będzie TVN.

Więcej o: