Anna Popek zaskoczyła widzów romską stylizacją. Jest tak bogato, że nie wiadomo, na co patrzeć

Anna Popek zaszalała ze stylizacją podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w TVP. Prezenterka zaprezentowała się w spektakularnej, różowej reakcji, która wywołała wśród internautów spore poruszenie. "Wow! Królowa" - napisał jeden z nich.

Anna Popek współprowadziła niedzielny koncert muzyki cygańskiej. Podczas wydarzenia pokazała się w bogato zdobionej, romskiej stylizacji. Trudno było od niej oderwać wzrok. Etniczny "look" podbiła wyrazistą, srebrną biżuterią i kwiatem, który stylistka fryzur nonszalancko wplotła w jej włosy. Anna Popek wyborem tej kreacji zdobyła sympatię internautów, którzy zasypali ją komplementami. Nie brakowało ciekawych odniesień do popularnej piosenki Maryli Rodowicz.

Zobacz wideo Anna Popek o filmie Sekielskiego: "Przełamał barierę"

Wpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach. Znikające przedmioty i historyczne nieścisłościWpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach

Anna Popek w romskiej kreacji. Fani byli oczarowani

Anna Popek na koncert muzyki romskiej w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w TVP założyła różowo-fioletową kreację przeszytą przeróżnymi wstawkami z ciekawych materiałów i frędzli. Uwagę zwracał niestandardowy krój, nawiązujący do etnicznych strojów Romek. Nie dało się oderwać wzroku od srebrnej, bogato zdobionej biżuterii, która podkreśliła oryginalną stylizację oraz kwiatu wpiętego we włosy prezenterki.

 

Fani byli zachwyceni wyborem tej stylizacji. Pod postem na Instagramie komplementowali prezenterkę TVP. Pisali:

Ładnie wyglądasz Aniu w tej sukience.

Inny internauta także był oczarowany stylizacją Anny Popek.

Taki widok wróży same dobre rzeczy - przyznał fan.

Inny nawiązał do znanej piosenki "Jadą wozy kolorowe" Maryli Rodowicz, opowiadającej o Romach i ich kolorowych strojach etnicznych.

Królowa Cyganów. Jadą wozy kolorowe - podkreślił jeden z internautów.

A wy, co myślicie o stylizacji Anny Popek? Trzeba przyznać, że prezenterka telewizyjna świetnie wpasowała się w dress code koncertu i idealnie nawiązała wyborem stylizacyjnym do kultury Romów.

Więcej o: