Wybory Miss Polski. Izabela Janachowska w bezie. Wcześniej olśniła. Ale się mieniła!

Izabela Janachowska podczas gali Miss Polski 2022 pojawiła się na scenie w dwóch stylizacjach. Pierwsza piękna, druga nieco zbyt strojna.

17 lipca odbyły się Wybory Miss Polski 2022. Gwiazdą wieczoru była Aleksandra Klepaczka z Bukowca, która została okrzyknięta najpiękniejszą Polką. Okazuje się, że nie tylko ona olśniła tego wieczoru. Uwagę widzów skradła też Izabela Janachowska

Zobacz wideo Izabela Janachowska związała się z milionerem. Jaki mają przepis na udany związek?

Izabela Janachowska w dwóch kreacjach 

Izabela Janachowska wraz z Krzysztofem Ibiszem i Iloną Krawczyńską prowadziła tegoroczną galę wyborów Miss Polski, która emitowana była w telewizji Polsat. Tego dnia Janachowska miała na sobie dwie zupełnie różne kreacje. Pierwsza z nich to dopasowany, błyszczący kostium, który składał się z crop topu na cienkich ramiączkach i z mocno wyciętym dekoltem oraz długiej spódnicy o kroju rybki. Kreacja była elegancka i odważna. Odsłaniała płaski i umięśniony brzuch prezenterki. Całość uzupełniły długie, srebrne kolczyki z mieniącymi się kryształkami i mocny makijaż. Trzeba przyznać, że Janachowska wyglądała obłędnie. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska Łukasz Kalinowski/East News

Druga kreacja Janachowskiej nie prezentowała się już tak spektakularnie. Gospodyni show wyglądała w niej niczym beza. Wszystko przez tiulowy i mocno rozkloszowany dół sukni oraz bufiaste rękawy. Do tego zabudowany dekolt oraz materiał układający się w kwiat. Wszystkiego było za dużo. Kolor sukienki także nie powalał - jasny fiolet to zdecydowanie nie jest odcień Izabeli Janachowskiej. 

Więcej zdjęć Izabeli Janachowskiej, Krzysztofa Ibisza i Ilony Krawczyńskiej znajdziesz w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma" [PLOTEK EXCLUSIVE]

POLECAMY: Izabela Janachowska o majątku męża: Chcę mu dorównać [PLOTEK EXCLUSIVE]