Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska w rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, czy planuje kolejne dziecko. Odpowiedziała bardzo szczerze. Okazuje się, że jej syn Chris wie już doskonale, czy chciałby mieć rodzeństwo.

Więcej artykułów na temat relacji rodzinnych gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl

Izabela Janachowska od 2014 roku jest szczęśliwą żoną milionera, Krzysztofa Jabłońskiego, z którym ma syna Christophera. Prezenterka często wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia z rodzinnych wakacji oraz udostępnia posty, ukazujące jej codzienne życie. W jednym z wywiadów tancerka przyznała, że poważnie myśli razem z partnerem nad powiększeniem rodziny. Jak jest teraz? Tylko nam zdradziła odpowiedź.

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Izabela Janachowska o powiększeniu rodziny. Jej syn ma na temat konkretne zdanie

Prezenterka telewizyjna opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o wakacjach. Teraz jeszcze bardziej cieszy się z wolnego czasu, ponieważ jej syn docenia każdy wyjazd.

To, co mnie bardzo cieszy, to fakt, że Chris jest wreszcie w takim wieku, że bardzo cieszy się wakacjami. Rozumie, że jest to wyjątkowy czas. Jest mama i tato. Nikt nie wychodzi do pracy. Potrafi też korzystać z tych rzeczy na wakacjach. (...) Pływamy, gramy w gry, uczymy się nowych rzeczy.

Następnie Izabela Janachowska dodała, że Christopher jest już w takim wieku, że potrafi zawierać nowe znajomości. Kiedyś było to dla niego trudniejsze ze względu na brak obcowania wśród dzieci w domu. Później prezenterka telewizyjna została zapytana, czy jej syn nie chciałby móc się bawić np. z rodzeństwem. Odpowiedź była jednoznaczna. 

On jest za mały, Chyba nie zdaje sobie sprawy, że mógłby mieć rodzeństwo. Nie, tak nie kuma chyba tego. Czasami my jego pytamy: Hej, chciałbyś mieć braciszka, siostrzyczkę? On wtedy odpowiada: Nie. (Śmiech). (...) Mój mąż powiedział do niego wtedy: Christopher, ty jesteś egoistą, a on na to: Tak, jestem egoistą - dodała rozbawiona tancerka.

Doceniacie poczucie humoru Christophera? Co myślicie o słowach Izabeli Janachowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.