Katarzyna Skrzynecka krytykowana za zachowanie córki na wakacjach. "A przecież tyle się o tym mówi..."

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciami i nagraniami z wakacji. Internauci zwrócili uwagę na zachowanie jej córki. W końcu aktorka zabrała głos.

Katarzyna Skrzynecka  wraz z ukochanym Marcinem Łopuckim i córką Alikią Ilią wyjechała na wakacje i wypoczywają wspólnie na Zanzibarze. Gwiazda żywo relacjonuje cały wyjazd i chwali się kolejnymi nagrania i zdjęciami z wyjazdu. Na jednym z opublikowanych filmów widać, jak córka aktorki trzyma w dłoni rozgwiazdę. To rozzłościło internautów.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

mieszkanie Katarzyny SkrzyneckiejWe wnętrzach fiolet i błękit, a na balkonie dżungla. Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka staje w obronie córki

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie z pozoru niewinny wpis, w którym chwali się rajskimi wakacjami. 

Jeśli spełniamy marzenie o długo planowanej podróży, to po to, by cieszyć się każdą minutą jej trwania... By wędrować, podziwiać, doceniać, smakować, słuchać, poznawać, zwiedzać, zachwycać się tym, co dla nas dalekie, niezwykłe i nieznane - zaczęła.

A później dodała:

Nie robię zdjęć z cyklu "ja i mój basen", bo nie o takie niezapomniane wspomnienia nam chodzi (…) Piękno przyrody jest po to, by je podziwiać, docenić, uszanować, zachwycić duszę, oczy i pamięć... po czym ZWRÓCIĆ SZCZĘŚLIWIE NATURZE - czytamy. 

Problem w tym, że na załączonym nagraniu widać, jak Alikia Ilia trzyma w dłoni rozgwiazdę. Pozuje z nią do zdjęcia, a później pozostawia ją na brzegu plaży. Internautom nie spodobało się, że zwierzę znalazło się w dłoni 11-latki. 

Nie bierze się rozgwiazdy do ręki, nie podnosi z wody nawet tylko do zdjęcia. Jak się znajdzie na brzegu, to się nie robi sesji, tylko od razu zanosi do wody. Tyle się o tym mówi - grzmiała jedna z internautek. 

Skrzynecka odpowiedziała i broniła córki:

Stworzenie nie było w wodzie. Leżało bez wody. (...) Porzucone na piachu przez odpływ. Odnieśliśmy od razu do wody - pisała w komentarzu. 

Na tym jednak nie koniec. 

Ale takiej rozgwiazdy to chyba nie wyciąga się z wody - pisała inna fanka.

Na te słowa Skrzynecka również zareagowała. 

Rozgwiazdę porzucił na piasku odpływ Oceanu Indyjskiego - córka znalazła ją i odniosła dalej do głębszej wody. PS. Odpływ i przypływ zmienia się tu kilka razy w ciągu doby - czytamy.

Pod innym komentarzem z kolei wyjaśniała:

Być może próżni i odmóżdżeni turyści oraz chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią w wielu zakątkach świata. My nie korzystamy z tak idiotycznych "atrakcji" jak zdjęcie z małpką, czy odławianie żyjących stworzeń dla funu. Niektóre rozgwiazdy i zamieszkałe muszle odpływ oceanu porzuca na piasku. Jeśli na nie trafimy - odnosimy do wody - tłumaczyła się.

Przypomnijmy, że podobne zdjęcie z rozgwiazdą zafundowała sobie jakiś czas temu Julia Wieniawa. Pod wpływem krytyki wokalistka usunęła kadr z Instagrama. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa z rozgwiazdą na pośladkach. Internauci oburzeni: Co trzeba mieć w głowie, biedne istoty

Więcej o: