Paulina Krupińska musi ratować małżeństwo? Skomentowała plotki o kryzysie. Była bardzo stanowcza

Niedawno media informowały, że w życiu Sebastiana Karpiel-Bułecki pojawiła się inna kobieta. Teraz Paulina Krupińska skomentowała te doniesienia.

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje o kryzysie w związku Sebastiana Karpiel-Bułecki i Pauliny Krupińskiej. Niedawno o problemach w małżeństwie spekulował tygodnik "Na żywo". Tabloid informował, że w życiu piosenkarza pojawiła się inna kobieta. Teraz do tych doniesień odniosła się jego żona.

Zobacz wideo Paulina Krupińska chciała się wyprowadzić do Nowej Zelandii? Sebastian Karpiel-Bułecka dał jej jedną radę

Paulina Krupińska reaguje na plotki o kryzysie w małżeństwie

Redaktorzy "Na żywo" twierdzili, że piękna chórzystka wspierała Karpiela-Bułeckę podczas występu w Opolu, kiedy za kulisami zabrakło żony.

Za kulisami artysta mógł liczyć na wsparcie kolegów z zespołu oraz dwóch chórzystek, z czego jedna ciemnowłosa piękność z rozczuleniem spoglądała na lidera, a on odwzajemniał jej troskę swoimi spojrzeniami.

Teraz Paulina Krupińska, która wróciła z wakacji z mężem i dziećmi, odniosła się do tych doniesień w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Gwiazda stwierdziła, że nie martwi się o przyszłość małżeństwa.

Byliśmy we dwoje z dziećmi i z grupą przyjaciół. Dzisiaj wróciliśmy i dosłownie chwilę przed pokazem przyjechałam z wakacji. Nie wiem, co miałabym ratować. (...) Według mediów może bym musiała coś ratować. Bardzo lubię czytać rewelacje na mój temat, na temat mojego życia prywatnego, mojej pracy, mojego związku. To jest bardzo interesujące.

Paulina Krupińska wypoczywała na Mazurach. Prezenterka spotkała tam koleżankę z planu. Agnieszka Woźniak-Starak także postanowiła wyrwać się z miasta i spędzić trochę czasu blisko natury.

Więcej o:
Copyright © Agora SA