To Kinga Rusin czy jej córka? Zdjęciem zdezorientowała internautów. "To pani? Jakoś tak inaczej"

Kinga Rusin, która kilka lat temu wyprowadziła się z Polski, kontynuuje światowe tournée, prezentując na Instagramie zdjęcia z różnych zakątków globu. Tym razem to jednak nie fotografia malowniczego krajobrazu, a twarzy dziennikarki wzbudziła zainteresowanie internautów.

W 2020 roku Kinga Rusin zakończyła współpracę z TVN-em, a brak konieczności przyjeżdżania do studia "Dzień dobry TVN" dał dziennikarce upragnioną wolność. Rusin i jej ukochany Marek Kujawa mogli zacząć oddawać się wspólnej pasji, którą są podróże, a wyjazd z Polski rozpoczęli od kilkumiesięcznej wizyty na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego. Dziennikarka raczej nie myśli o powrocie do ojczyzny. Niedawno pochwaliła się domem na Kostaryce, ale w rajskiej posiadłości też nie przebywa dużo, relacjonując na Instagramie wizyty w kolejnych krajach. Fani Rusi, choć zwykle zachwycają się jej zdjęciami, z zaskoczeniem przyjęli, zupełnie zwykłą fotografię zrobioną w łazience dziennikarki. Zdaniem internautów twarz założycielki Pat&Rub wygląda na niej inaczej niż dotychczas.

Zobacz wideo Jak King Rusin dba o sylwetkę?

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Kinga Rusin zaskoczyła internautów zdjęciem. Dopytują, co się stało

Jak wynika z podpisu posta, Kinga Rusin szykowała się na imprezę i postanowiła pochwalić się dobraną na tę okazję stylizacją. Dziennikarka zapozowała przed lustrem ubrana w letnią koralową sukienkę na ramiączkach. Spektakularna kreacja z dekoltem w kształcie litery "V" była odcinana pod biustem i sięgała do ziemi. Rusin rozpuściła długie włosy, zaczesując je na bok i postawiła na delikatny makijaż.

Część fanów dziennikarki zachwycała się jej wyglądem, jednak spora grupa... nie poznała jej na zdjęciu. W komentarzach pojawiły się wręcz zarzuty, że partnerka Kujawy "majstrowała" przy twarzy, korzystając z filtrów.

To Pani? Jakoś tak inaczej...
To raczej córka.
To tylko FaceApp. Lek na wszystkie kompleksy - pisali internauci.
 

Marina, Małgorzata SochaSocha wybrała prowansalskie dodatki, a Lipińska postawiła na mrok. Oto łazienki gwiazd

Rusin ewidentnie nie przejęła się krytycznymi komentarzami i pozostawiła internautów w niepewności, bo na żaden z nich nie zdecydowała się odpowiedzieć.

Też odnieśliście wrażenie, że wygląda inaczej niż dotychczas?

Więcej o: