Khloe Kardashian na zdjęciach z 38. urodzin. Zaszalała z Photoshopem. "Jak Barbie"

Khloe Kardashian świętowała urodziny. Z tej okazji strzeliła sobie aż 400 zdjęć. Nie wszystkie opublikowała.

Khloe Kardashian 27 czerwca obchodziła 38. urodziny, jednak dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z imprezy. Było luksusowo i bardzo różowo. 

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Khloe Kardashian w różowej lateksowej sukience. Patrzymy na kreacje jej córek

Khloe Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy urodzinowej. Na niemal każdym pozuje na tle ściany z różowych balonów. Różowe jest zresztą wszystko - kusa i obcisła lateksowa kreacja solenizantki, jej szpilki, jak i cekinowa sukienka True Thompson. Córka celebrytki miała też na sobie sportowe buty i złotą biżuterię. To, co rzuca się w oczy, to jakość zdjęć. Widać, że Kardashian przy nich "majstrowała" i nieco poprawiła. Retusz jest widoczny gołym okiem. Serię zdjęć 38-latka okrasiła wpisem, w którym dziękuje fanom za życzenia urodzinowe. 

Dziękuję wam wszystkim za całą urodzinową miłość. Zostałam przytłoczona miłością, życzeniami i jestem tak bardzo wdzięczna. Zrobiliśmy około 400 zdjęć, żeby mieć kilka z dziewczynami. Te są najlepsze, jakie mamy, ale uwielbiam je - napisała.
 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy nadal składali Kardashiance życzenia. Inni podziwiali fotografie.

Wyglądasz dokładnie jak Barbie!
Wspaniałe zdjęcie. 
Królowa! Wyglądałaś doskonale - czytamy.

Przypomnijmy, że Khloe Kardashian ostatnio przeszła metamorfozę i chętnie chwali się szczuplejszą sylwetką. Od emisji pierwszego odcinka "Z kamerą u Kardashianów" (2007 rok) bardzo zmieniły się też jej siostry. Matemorfozę mają za sobą też jej rodzice. Zwłaszcza Caitlyn Jenner, która rozpoczęła proces tranzycji w wieku 64 lat. 

Ich stare zdjęcia zestawione z aktualnymi znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.