Poznaliśmy nazwisko ostatniej uczestniczki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Żartów nie zabraknie

Poznaliśmy ostatnie nazwisko zbliżającej się edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To osoba znana do tej pory głównie z występów na scenach stan-upów.

Siłą formatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest charyzmatyczne jury, powszechnie lubiani prowadzący i przede wszystkim same gwiazdy. Do tej pory znaliśmy niemal wszystkie nazwiska uczestników zbliżającej się 17. edycji muzycznego show. Teraz serwis Wirtualne Media odkrył ostatnią kartę i tym samym znamy już cały skład programu.

Zobacz wideo Antek Smykiewicz jako Rag'n'Bone Man w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja Twarz bBzmi Znajomo". Poznaliśmy nazwisko ostatniego uczestnika 17. edycji programu

Przypomnijmy, nadchodząca edycja programu przyniesie zmiany w składzie jury. Obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego zasiądzie Robert Janowski, który zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. Do tej pory wiedzieliśmy, że na scenie zmagać się ze sobą będą: Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany i Robert Szpręgiel. Wirtualne Media zdradziły ostatnią tajemnicę produkcji i podały, że ósmą gwiazdą będzie Ewa Błachnio. Gwiazda jest stand-uperką, która w 2016 roku wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami".

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wkrótce zniknie z Polsatu

Wszystko wskazuje na to, że wiosną przyszłego roku program zostanie zastąpiony innym muzyczny hitem. Według informacji podanych przez Wirtualne Media, na antenie zadebiutuje polska wersja talent show "Starstruck". Jego formuła jest bardzo podobna do programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W tym przypadku w muzyczne ikony wcielają się nie gwiazdy, a "zwykli" uczestnicy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.