Marina na zdjęciu ze szwagrem. Brat Wojciecha Szczęsnego jest do niego bardzo podobny!

Marina pochwaliła się fotografią ze szwagrem. Widać, że Jan i Wojciech Szczęśni mają nie tylko podobną urodę, ale również poczucie humoru.

Marina Łuczenko-Szczęsnana 3 lipca obchodziła urodziny. Na InstaStories relacjonowała, jak świętowała ten dzień. Chętnie udostępniała też życzenia, które przesyłali jej przyjaciele. Te złożył jej też brat Wojciecha Szczęsnego - Jan Szczęsny. Patrzymy na humorystyczny podpis. 

Zobacz wideo Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma luksusowe hobby

Mariana z bratem Wojciecha Szczęsnego

Marina chroni prywatność bliskich. Stara się nie pokazywać twarzy syna. Na jej Instagramie nie znajdziecie też wielu zdjęć, na których widać jej dalszą rodzinę. Rzadko pokazuje również się w towarzystwie szwagra. Jan Szczęsny postanowił to zmienić i na InstaStories udostępnił zdjęcie, na którym stoi u boku pięknej szwagierki. 

Najlepszego - życzył jej z okazji 33. urodzin.

Oprócz tego żartował sobie:

Pamiętaj, najlepsze ujęcia tylko ze szwagrem.

Marina i Jan SzczęsnyMarina i Jan Szczęsny Fot. Instagram/marina_official

Piosenkarce wpis musiał się spodobać, bo nie tylko opublikowała go u siebie na InstaStories, ale też opatrzyła naklejką przedstawiającą śmiejącego się psa.

Widać, że bracia są do siebie bardzo podobni. Też to widzicie?

Kim jest brat Wojciecha Szczęsnego, Jan Szczęsny?

Jan Szczęsny ma 35 lata i podobnie jak jego młodszy brat jego jest piłkarzem. Kilka lat temu grał m.in. w Gwardii Warszawa. Otworzył też w Warszawie szkółkę piłkarską dla dzieci - "Krainę Futbolu". W 2014 roku sprawdzał się w roli reportera stacji TVN Turbo.

Więcej zdjęć Jana Szczęsnego znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Szczęsny pokazał twarz Liama! Marina: Zostawić na chwilę w domu

POLECAMY: Marina pokazała łazienkę w nowym domu. Bardzo minimalistyczna, ale uwagę zwraca coś innego. To największa ozdoba

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.