Piegi, naturalna opalenizna i zmarszczki pod oczami. Magda Mołek pozuje bez makijażu. "Piękna"

Magda Mołek odpoczywa na wakacjach. Zrezygnowała także z makijażu. Opublikowała zdjęcie na Instagramie. W komentarzach same komplementy.

Kiedy w 2020 roku Magda Mołek zakończyła 16-letnią współpracę z TVN-em, wydawało się, że dziennikarka zrobi sobie przerwę od medialnej aktywności i usunie się w cień. Nic bardziej mylnego. Postanowiła wykorzystać doświadczenie i znajomości ze znanymi osobami, zakładając na YouTubie kanał "W moim stylu". Nieoficjalnie plotkuje się także, że jesienią dziennikarka pojawi się na parkiecie w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Oprócz wywiadów, jakie stale przeprowadza, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się życiem prywatnym oraz porusza ważne kwestie społeczne, a czasem i polityczne. Aktualnie dziennikarka przebywa z synem na wakacjach. Na najnowszym zdjęciu zapozowała bez grama makijażu.

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Magda Mołek bez makijażu na wakacjach

Magda Mołek przebywa aktualnie w słonecznej Italii, gdzie zbiera siły, by po powrocie ruszyć z kolejnymi projektami i wyzwaniami. Dziennikarka przyzwyczaiła nas już do naturalnego wyglądu, często dodaje zdjęcia na Instagram bez makijażu. W naturalnym wydaniu dziennikarka prezentuje się znakomicie. Tego samego zdania są obserwatorzy, którzy nie szczędzili jej komplementów.

Domenica [tłum. niedziela] - podpisała zdjęcie.
 
Piękna. Uwielbiam naturalne kobiety, to taka rzadkość dzisiaj.
Uwielbiam naturalność.

Wśród komplementujących znalazły się także gwiazdy.

Piękna i naturalna twarz - skomentowała Małgorzata Szumowska.

Na zdjęciu dziennikarka ma twarz muśniętą słońcem, co jeszcze bardziej uwydatnia piękne piegi. Widać, że Mołek jest dumna ze swojej promiennej cery i każdej zmarszczki.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.