Agnieszka Woźniak-Starak zainspirowała się Dodą?! Popatrzcie na te stylizacje. Niemal identyczne

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała festiwalową kreację, którą przygotowała na koncert Dua Lipy. Podobną stylizację pół roku temu prezentowała Doda.

Więcej newsów na temat Dody znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Doda w grudniu 2021 zaprezentowała video clip do utworu "Fake Love". W teledysku pojawia się w kilku kreacjach, ale to czarne body z charakterystycznymi, prześwitującymi elementami zapadło nam w pamięć najbardziej. Podobny kombinezon założyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz wideo Paulina Gałązka o kontakcie z Dodą i "Dziewczynach z Dubaju". "Napisałam do niej"

Agnieszka Woźniak-Starak gotowa na koncert Dua Lipy. Skądś znamy ten kombinezon

Prowadząca "Dzień dobry TVN" w tej odważnej kreacji miała udać się na koncert Dua Lipy. Niestety, ze względu na szalejącą burzę, występ gwiazdy w ramach Openera został odwołany. Woźniak-Starak bardzo żałowała, że nie poszaleje do utworów Lipy, wszak stylizacja, fryzura i makijaż były precyzyjnie przygotowane.

A miało być tak pięknie.. miała być Dua Lipa... Tańce, szaleństwo do rana, trzy lata na to czekałam. Co robić?
 

Co prawda, stylizacje obu gwiazd nieco się od siebie różnią. Woźniak Starak nie odsłoniła nóg, jednak krój i lampasy biegnące wzdłuż nogawek sprawiają, że strój jest łudząco podobny do kombinezonu Dody.

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są od lat skonfliktowane. O co poszło?

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak i Doda są od lat ze sobą skłócone. Najpierw prezenterka naraziła się piosenkarce materiałem, który dotyczył zawiłych relacji w rodzinie Rabczewskich. Była wokalistka Virgin nie była dłużna. W 2014 roku miała dopuścić się napaści na dziennikarce.

Agnieszka Szulim wybiegła z toalety z rozczochranymi włosami i czerwonymi śladami na szyi. Doda miała ją napaść z pistolecikiem, z którego psikała jakaś ciecz (według niej woda, według Szulim mocz). Dwór Dody, czyli jej asystentka i specjalista od koncertów, mieli trzymać drzwi, żeby Szulim nie mogła się wydostać. Doszło do szarpaniny - czytamy w naszym archiwalnym artykule.

Pamiętacie jeszcze aferę z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak i Dody?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.