Marcela Leszczak pęka z dumy. Jej czteroletni syn zrobił super zdjęcie rodzicom. "Bez uciętej głowy"

Marcela Leszczak, Misiek Koterski oraz ich syn polecieli do Barcelony. Na Instagramie celebrytki nie brakuje zdjęć z wakacyjnego wyjazdu. Jedną z fotografii wykonał Fryderyk. Dumna mama natychmiast podzieliła się tym z internautami.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Jak przystało na aktywną użytkowniczkę mediów społecznościowych, Marcela Leszczak nawet podczas urlopu nie wypuszcza telefonu z ręki i na bieżąco relacjonuje, co się u niej dzieje. Codziennie dzieli się z internautami wrażeniami z pobytu i pokazuje wakacyjne fotografie. Tym razem pochwaliła się zdjęciem wykonanym przez czteroletniego syna.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. „Przeprosił"

Dumna Marcela Leszczak chwali syna: Zrobił super zdjęcie

Rodzinna fotografia pojawiła się na instagramowym profilu Marceli Leszczak. Na wykonanym przez Fryderyka zdjęciu widzimy jego uśmiechniętych rodziców, którzy pozują przy restauracyjnym stoliku. We wpisie partnerka Michała Koterskiego nie ukrywa, że jest bardzo dumna z czterolatka. Przy okazji zażartowała, że od teraz to właśnie syn będzie ich fotografem.

Ten cudowny moment, kiedy wasz prawie pięcioletni syn zrobi wam super zdjęcie (bez uciętej głowy) i już wiesz, że będzie je robił wam zawsze. Kocham mojego syn. Kocham moją rodzinę. Kocham Barcelonę - czytamy w podpisie do zdjęcia.

Marcela LeszczakMarcela Leszczak Instagram/@marcelamargerita

W komentarzach posypały się komplementy zarówno pod adresem małego fotografa, jak i jego rodziców.

Naprawdę mega foto.
Piękne zdjęcie, brawo!
Mamusia wygląda obłędnie, tatuś też niczego sobie - czytamy na Instagramie.

Rzeczywiście fotografia jest bardzo ładna. Więcej zdjęć z wakacji Marceli Leszczak i Michała Koterskiego znajdziecie w galerii u góry strony.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.