Edyta Górniak reaguje na burzę wokół jej słów o biorobotach i ludziach bez duszy. "Cieszę się, że..."

W sieci zawrzało po tym, jak Edyta Górniak wygłosiła teorię o żyjących na Ziemi biorobotach, hybrydach i reptilianach. Piosenkarka postanowiła skomentować burzę wokół jej słów.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Kilka dni temu Edyta Górniak wystąpiła w roli prelegentki podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi "Harmonia Kosmosu 2022" w Torzymiu. Piosenkarka pojawiła się na scenie i wygłosiła mowę, której treść natychmiast obiegła media. Między innymi zachęcała do dziękowania Matrixowi, a także przekonywała, że na Ziemi żyją bioroboty i reptilianie, którzy dzięki kombinezonom wyglądają tak, jak ludzie, ale nie mają duszy. Jej "mądrości" między innymi skomentował ks. Jerzy Koplewski, który przyznał, że wokalistka chyba niewiele wie o pojęciu duszy w ogóle, więc trudno, żeby mogła się na ten temat wypowiadać. Górniak nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi.

Mikołaj Krawczyk, Dariusz KrupaKrupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]

Edyta Górniak broni swoich teorii i odpowiada na krytykę

Edyta Górniak nie przejmuje się krytyką i idzie w zaparte. Co więcej, piosenkarka jest zadowolona, że jej słowa wywołały taką dyskusję. W obszernym poście, który opublikowała na Facebooku, uparcie tłumaczyła, co miała na myśli.

Cieszę się, że moja wypowiedź wywołała dyskusje. To zdecydowanie potwierdza, że podjęłam ważne zagadnienia. Prędzej czy później i tak spotkanie z historią naszego świata jest nieuniknione. I jest absolutnym priorytetem w procesie właściwego rozpoznania siebie, swojego miejsca i zadania we Wszechświecie (…). Nawet jeśli na razie to mniejszość populacji jest gotowa na poszerzenie swojej wiedzy i percepcji w zakresie wszelkim, a nie tylko pozostanie w ramach wyznaczonych i narzuconych przez edukację szkolną - proces i tak już ruszył i nic tego nie zatrzyma.

W dalszej części wpisu odniosła się do skierowany w jej stronę słów krytyki ks. Koplewskiego.

Z całą pewnością muszę potwierdzić, iż niestety nie każda istota, która wygląda jak człowiek, ma duszę. Temat ten jest ukrywany w historii i jest mocno złożony, więc dla rozpoznania jego najprostszego fragmentu stawiam pytanie: skąd wzięło się określenie uznane przez Kościół i używane w kazaniach za pouczenie i przestroga: zaprzedałeś duszę diabłu? - czytamy na Facebooku.

Górniak dodała również, że jeśli tylko duchowny napisze jej wyjaśnienie, a ona się z nim zgodzi, to przyzna mu rację.

Edyta Górniak, Jerzy ZiębaEdyta Górniak znowu bredzi. Uważa, że wśród nas żyją reptilianie

Więcej o: