Agnieszka Radwańska zarobiła miliony. "Nigdy nie wchodziłam na konto"

Agnieszka Radwańska zdradziła, jakie w trakcie trwania kariery sportowej miała podejście do pieniędzy. Okazuje się, że zawrotne sumy nie były dla niej motywacją.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Agnieszka Radwańska już na wczesnym etapie kariery sportowej udowodniła, że w przyszłości może sięgać po najcenniejsze trofea, co pokazały kolejne lata. Dzięki ciężkiej pracy i treningom została zwyciężczynią dwudziestu turniejów WTA w grze pojedynczej, dwóch w grze podwójnej oraz finalistką Wimbledonu 2012. Sukcesy na korcie niewątpliwie zapewniły jej status jednej z najbogatszych Polek.

Marina, Małgorzata SochaSocha wybrała prowansalskie dodatki, a Lipińska postawiła na mrok. Oto łazienki gwiazd

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej diecie

Agnieszka Radwańska szczerze o zarobionych milionach: Nigdy nie dodawało mi to motywacji

Agnieszka Radwańska w 2018 roku ogłosiła zakończenie kariery sportowej. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zdradziła, że w trakcie jej trwania w ogóle nie martwiła się o pieniądze, a w kwestiach uporządkowania spraw związanych z finansami pomagała jej mama.

Nigdy nie wchodziłam na konto. Wychodziłam na kort, kończyłam mecz i musiałam iść do biura zawodów po świstek papieru, często w zaklejonej kopercie. Oddawałam to mamie, która do tej pory pomaga mi we wszystkich sprawach tego typu. Dla mnie to nigdy nie stanowiło presji ani nie dodawało motywacji. Kiedy zaczynałam, funduszy nie było na buty czy autostradę. A później, kiedy już wiedziałam, że nie trzeba się martwić, to niczego już nie sprawdzałam - powiedziała Radwańska.

Jakiś czas temu "The Sun" wyliczył, że Polka zarobiła aż 21 mln funtów, co po obecnym kursie daje aż 115 milionów złotych. Dzięki temu zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu najlepiej zarabiających tenisistek w historii.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska zgromadziła fortunę. Była tenisistka wie jak robić interesy

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: