Aneta Kręglicka wygrzewa się na plaży. Fani zachwyceni. "Miss Świata na amen "

Aneta Kręglicka pochwaliła się fotografiami z wakacyjnego wypoczynku. Fani pieją z zachwytu i pytają o tajemnicę młodego wyglądu Miss World z 1989 roku.

Więcej newsów na temat Anety Kręglickiej znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Aneta Kręglicka popularność zyskała jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku, kiedy w międzynarodowym konkursie zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Chociaż od tych wydarzeń minęło już ponad 30 lat, to dla modelki czas stanął w miejscu. Miss Świata z 1989 roku nadal zachwyca urodą i nienaganną sylwetką. Ostatnio opublikowane zdjęcia tylko potwierdzają, że Kręglicka jest w znakomitej formie.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcia z urlopu. Wygląda świetnie

57-latka wybrała się na urlop do nadmorskiej miejscowości. Kręglicka cieszyła się z pięknej pogody i postanowiła uwiecznić momenty relaksu na zdjęciach. Efekty amatorskiej sesji fotograficznej opublikowała na Instagramie. Nie brakuje ujęć morza i piaszczystej plaży, ale nasz wzrok przyciąga promienista twarz modelki oraz jej muśnięte słońcem ciało.

Wreszcie mamy lato. Wszystkie zdjęcia na moim profilu - czytamy w opisie.

Internauci są zachwyceni postami opublikowanymi w mediach społecznościowych. Obserwatorzy konta Kręglickiej przyznają, że Miss World wygląda niezmiennie pięknie. W komentarzach podzielili się również autorskimi teoriami na temat młodzieńczego wyglądu gwiazdy.

 
Pani Aneto, jak dla mnie to jest pani Miss World wszech czasów! Proszę nie oszukiwać i podać prawdziwy pesel.
Pani Aneto, pani to chyba podpisała pakt z diabłem, że czas się pani nie ima.
Pani Aneto, poznałem panią naście lat temu. Tak wtedy, jak i dziś wygląda pani bosko. Miss Świata na amen - czytamy w komentarzach.

Wy również podzielacie zachwyt internautów?

Więcej o: