Ewa Szykulska mocno przeżyła śmierć męża. Teraz wraca na ekrany

Ewa Szykulska powoli podnosi się po tragedii. Gwiazda w ubiegłym roku straciła męża i długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Artystce udało się jednak wrócić do pracy. Niedługo zobaczymy ją w nowym serialu.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u

Ewa Szykulska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, odznaczająca się głównie talentem komediowym. Rozpoznawalność przyniosły jej role w "Hydrozagadce" i "Panu Samochodziku i templariuszach". Później występowała też w cieszących się dużą popularnością "Lokatorach". Od kilku lat coraz rzadziej jednak pojawia się na ekranie. W grudniu ubiegłego roku artystka straciła męża i mocno przeżyła śmierć ukochanego. Teraz powoli wraca jednak do aktywności zawodowej. Niedługo zobaczymy ją w nowym serialu.

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Ewa Szykulska mocno przeżyła śmierć męża. Teraz wraca na plan. "Aktorstwo daje siłę, energię życiową"

Pod koniec ubiegłego roku zmarł Zbigniew Pernej, mąż Ewy Szykulskiej.  Para spędziła ze sobą ponad 40 lat, na ślub zdecydowała się jednak dopiero po 17 latach wspólnego życia. Aktorka miała już wówczas na koncie jedno małżeństwo. Na początku lat 70. artystka wyszła za reżysera Janusza Kondratiuka. Nigdy nie ukrywała jednak, że to drugi mąż był miłością jej życia.

W życiu nie poprosiłam go o nic. On zawsze wiedział, że w pewnym momencie powinien być przy mnie. Całe życie był moją podporą. Stał z tyłu i czułam się przy nim bezpiecznie. Wyjście na plan to jest odskocznia, potem wracam do domu i wiem, że go nie ma, ale wszystko staram się robić tak, żeby był ze mnie zadowolony - mówiła w cyklu "Kulisy sławy".

Teraz aktorka wraca na plan. Ewa Szykulska wystąpiła w nowym serialu TVN "Mój agent", w którym wcieli się w rolę agentki Miry. Artystka przyznaje, że świetnie czuje się na planie produkcji. 

Zaczynam lubić tę postać, bo jest trochę podobna do mnie. Jest troszkę szalona, jednocześnie realnie patrzy na życie - zdradziła gwiazda.

Ben Affleck10-letni syn Afflecka miał stłuczkę w Lamborghini na placu. Aktor wybierał nowe auto

Serial "Mój agent" zadebiutuje na platformie Player.pl jeszcze w tym roku.

Więcej o: