10-letni syn Bena Afflecka wsiadł za kierownicę Lamborghini. Spowodował stłuczkę z BMW. Aktor zareagował

Syn Bena Afflecka, 10-letni Samuel, siedział za kierownicą Lamborghini w salonie luksusowych samochodów w Los Angeles, kiedy przypadkowo zderzył się z zaparkowanym za nim samochodem BMW. Nikomu nic się nie stało, a aktor razem z Jennifer Lopez kontynuowali wybór nowego pojazdu.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

W niedzielę Ben Affleck wybrał się z synem Samuelem oraz Jennifer Lopez do salonu samochodów luksusowych w Los Angeles. Podczas zakupów doszło do niegroźnej stłuczki. Wszyscy oglądali różne pojazdy, kiedy Affleck pozwolił synowi wsiąść na fotel kierowcy żółtego Lamborghini Urus, podczas gdy silnik był włączony. 10-latek następnie wrzucił wsteczny bieg i w tym momencie pojazd zetknął się z przednią częścią białego BMW, które było zaparkowane za nim.

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Syn Bena Afflecka miał stłuczkę na parkingu salonu samochodowego

Na nagraniu ze zdarzenia, które otrzymał portal Daily Mail, widać, jak tylna część Lamborghini po stronie pasażera styka się z przednią częścią BMW, podczas gdy 10-latek siedział na fotelu kierowcy z otwartymi drzwiami. Ben Affleck znajdował się pomiędzy drzwiami a fotelem kierowcy, a Jennifer Lopez siedziała za Samuelem po stronie kierowcy. Dealer samochodowy stał obok. Po zetknięciu się pojazdów Affleck pochylił się do wnętrza Lamborghini, a następnie cofnął się, by obejrzeć miejsce zetknięcia się pojazdów. Samuel również wysiadł z samochodu i sprawdził to miejsce. Po zdarzeniu aktor przytulał syna, a piosenkarka była widziana, jak trzymała chłopca za rękę podczas spaceru.

 

Przedstawiciel Afflecka powiedział w rozmowie z TMZ, że nic nie zostało uszkodzone, a wszystkie zaangażowane strony czują się dobrze po tym incydencie. Pracownik salonu skomentował dla TMZ, że pojazdy były zaparkowane blisko siebie, a do żadnego wypadku nie doszło. Taką samą wersję przedstawił gazecie "Post" jeden z pracowników:

Kiedy Samuel wsiadł do samochodu, szarpnęło nim w przód i w tył. Mamy małą działkę i samochody stoją blisko siebie. Nikomu nic się nie stało - dodał.

Zarówno Affleck, jak i Lopez nie przejęli się zbytnio stłuczką i kontynuowali zakupy nowego auta. Dealer nie chował urazy i liczy na dalszą współpracę:

Affleck uwielbia samochody. Mamy nadzieję, że przyjdą tu ponownie.

Samuel jest najmłodszym dzieckiem Afflecka z byłą żoną Jennifer Garner. Aktorzy mają także córki: 16-letnią Violet i 13-letnią Seraphinę.

Cristiano Ronaldo, Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez w bikini odpoczywa na jachcie w towarzystwie Ronaldo

Więcej o: