Oliwia Bieniuk rzadko publikuje stare fotografie z mamą. Tym razem zrobiła wyjątek

Oliwia Bieniuk podzieliła się z internautami zdjęciem z rodzinnego albumu. Na wakacyjnej fotografii sprzed lat możemy zobaczyć ją u boku Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Dzień Ojca skłonił wiele gwiazd i celebrytów do publikowania w sieci sentymentalnych fotografii. Instagram zalała fala rodzinnych zdjęć i życzeń. Podobnie postąpiła również Oliwia Bieniuk, która pokazała w mediach społecznościowych kadr z rodzinnego albumu. Taki widok to rzadkość na jej instagramowym profilu.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk przebrała się za mamę. Ogląda "Złotopolskich"?

Na Instagramie Oliwii Bieniuk pojawiło się archiwalne zdjęcie Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk aktywnie prowadzi konto na Instagramie i chętnie dzieli się z internautami informacjami o sobie. Celebrytka rzadko jednak wraca wspomnieniami do przeszłości i raczej nie publikuje w sieci zdjęć, na których możemy zobaczyć ją w towarzystwie mamy. Wyjątek postanowiła zrobić z okazji Dnia Ojca. Na opublikowanej 23 czerwca fotografii sprzed lat ubrana w kostium kąpielowy Oliwia stoi obok Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, którzy również mają na sobie plażowe stroje.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram/@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk o dorastaniu bez mamy. "Było to dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło"

Podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie Oliwia Bieniuk w rozmowie z naszym reporterem opowiedziała o tym, jak w okresie dorastania poradziła sobie bez mamy. Celebrytka wyznała, że śmierć najbliższej dla niej osoby przyczyniła się do tego, że teraz jest bardziej odporna psychicznie na trudne sytuacje życiowe. 

Bardzo się cieszę, że mam taką dużą odporność psychiczną na niektóre rzeczy. To całe dzieciństwo, które miałam z mamą i dojrzewanie bez mamy było dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło - powiedziała Bieniuk.

Gdy zmarła Anna Przybylska Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat. Aktorka odeszła w 2014 roku po walce z ciężką chorobą.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.