Aneta Zając na zdjęciu z synami. Gratuluje im sukcesów. "Jestem z nich mega dumna"

Aneta Zając opublikowała nowe zdjęcie z bliźniakami. Robert i Michał skończyli czwartą klasę, a dumna mama podzieliła się swoimi odczuciami. - Ogrom gratulacji dla synów - piszą poruszeni internauci.

Więcej o życiu rodzinnym gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Aneta Zając jest samodzielną matką, odkąd zakończył się jej związek z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka poświęciła się opiece nad synami: Michałem i Robertem, a obowiązki domowe łączyła z pracą zawodową. W tym roku chłopcy skończyli 11 lat, a dumna mama pochwaliła się ich najnowszym sukcesem.

Krzysztof Ibisz, Beata Chmielowska-OlechIbisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu

Zobacz wideo Działo się!

Aneta Zając z synami. "Chłopcy idą dalej, a ja ich wspieram"

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje odwrócona w stronę obiektywu. Jest ubrana w białą bluzkę, założyła też ciemne okulary, a włosy związała na czubku głowy. Na jej twarzy maluje się uśmiech. I nic dziwnego. Z tyłu widzimy jej synów, którzy idą objęci, co świadczy o bliskich relacjach, które ich łączą. Dumna mama podzieliła się osiągnięciem bliźniaków, którzy właśnie skończyli kolejną klasę.

Koniec roku szkolnego... Przeskok z edukacji wczesnoszkolnej do czwartej klasy był dla chłopców mocno odczuwalny. Ja również odczułam tę różnicę. Czasami słyszałam: "Mamooo, bo na jutro potrzebuję do szkoły…" (to mój ulubiony tekst, zwłaszcza wtedy, gdy wszystkie sklepy dookoła są już zamknięte), "Mamooo, pomożesz?", "Mamooo, sprawdzisz?" - zaczęła wpis.

ShakiraShakira spaceruje z synami. Ani razu się nie uśmiechnęła

Aneta Zając zapowiedziała też, że nie udostępni zdjęcia czerwonych pasków, które pojawią się na świadectwach 11-latków. Podkreśliła, że oni sami tego nie chcą, a podejście do treści publikowanych w mediach społecznościowych mają po niej.

Chłopcy idą dalej, a ja Ich wspieram. Każdego dnia. Jestem z nich mega dumna, nie tylko w chwili, gdy będą odbierać jutro swoje świadectwa szkolne z czerwonymi paskami i stypendia naukowe - dodała szczęśliwa aktorka.
 

W komentarzach posypało się wiele miłych słów:

Ogrom gratulacji dla synów. Duma dla wspaniałej mamy.
A oni przez ten rok szkolny zdążyli pokochać cię jeszcze mocniej, myśląc, że jak coś się dzieje, to mama zawsze jest obok.
Gratulacje dla ciebie za tak wspaniale wychowanie. Możesz być dumna nie tylko z chłopców, ale także i z siebie - zwracają się do Anety Zając.

Zając swój wpis zakończyła słowami: "WAKACJE CZAS ZACZĄĆ!", a także podziękowała nauczycielom i rodzicom.

Więcej o: