''Big Brother". Klaudiusz, Gulczas i Alicja na jednym zdjęciu. Zmienili się? "Ta przygoda się nie skończy"

''Big Brother". Trójka uczestników pierwszej edycji show zapozowała wspólnie do jednego zdjęcia. Fotografia Klaudiusza, Gulczasa i Alicji poruszyła internautów.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Program "Big Brother" rozpoczął w Polsce wielką modę na formaty reality show. Zmagania kobiet i mężczyzn pod czujnym okiem wielkiego brata śledziła wówczas milionowa widownia. Przez lata w programie przewinęła się masa uczestników pragnących zdobyć sławę i przeżyć niezapomnianą przygodę. W pamięci widzów zapisali się przede wszystkim bohaterowie pierwszej edycji, w której wystąpili m.in. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković czy Alicja Walczak. Niektórzy z uczestników wciąż utrzymują ze sobą kontakt, o czym świadczą ich wspólne zdjęcia - takie jak to, które pojawiło się w ostatnim czasie na profilu Klaudiusza.

Zobacz wideo Wiktor z Big Brothera o seksie w programie. "Kolejna przygoda. Trzeba było to odhaczyć"

''Big Brother". Klaudiusz, Gulczas i Alicja na jednym zdjęciu. Zmienili się?

Klaudiusz dodał na Instagram zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z Alicją i Gulczasem.

Ta przygoda się nie skończy - podpisał zdjęcie Klaudiusz.
 

Fani przyznali w komentarzach, że fotografia przywołała w nich lawinę wspomnień. Pojawiły się również głosy, że nic już w polskiej telewizji nie przebije pierwszej edycji "Big Brothera".

Ale przywołaliście wspomnienia! To były czasy. Extra!
Nic się nie zmieniliście, wciąż piękni. Czas się dla was zatrzymał.
Ewenement tej edycji polega na tym, że po dziś każdy zna uczestników takich jak Alicja, Manuela, Klaudiusz, Piotr. Najlepsza edycja polskiego "Big Brothera". Nic nigdy jej nie przebije i chyba nawet nie dorówna.

Chcielibyście ponownie zobaczyć uczestników pierwszej edycji "Big Brothera" w telewizji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.