Dorota Szelągowska wyjechała na Warmię i ani myśli, by się malować. Fani zachwyceni. "Super naturalnie"

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w naturalnym wydaniu. W takiej wersji także zachwyca.

Więcej o show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Dorota Szelągowska przebywa na Warmii, gdzie ma dom. Prezenterka jest dumna z nieruchomości, którą udało jej się tam kupić i urządzić. Na Instagramie chętnie pokazuje wnętrza, a także dzieli się z fanami kadrami z czasu spędzonego na podwórku. Jest ono sporych rozmiarów, a w jego otoczeniu nie ma innych posiadłości. Szelągowska odpoczywa tam z dala od zgiełku miasta i ładuje baterie.

Marika JóźwiakJak mieszka Marika Jóźwiak z ekipy Szelągowskiej? Obrazów co niemiara

Zobacz wideo Zobaczcie, jak mieszka gwiazda

Dorota Szelągowska pozuje bez makijażu

Gwiazda TVN spędza na Warmii długi weekend i widać, że tamtejsze otoczenie dobrze na nią wpływa. Na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, pozuje bez makijażu. Jej cera jest promienna, widać także, że nieco się opaliła. Szelągowska wygląda także na wypoczętą i naładowaną pozytywną energią. Nic dziwnego, że posypało się wiele miłych komentarzy:

Ale super naturalnie.
Zjawiskowo.
Pięknie - komplementują internauci.
 

Dorota Szelągowska opublikowała kadr przy okazji podziękowań dla fanów za odbiór jej rozmowy z Magdą Mołek. Poruszyły temat m.in. ataków paniki, które odczuwała projektantka wnętrz, a także porozmawiały o miłości i związkach.

To są ultra podzięki. Naprawdę. Dziękuję za każde wasze słowo po wywiadzie z Magdą Mołek. Wrzucę link w bio normalnie. W życiu się nie spodziewałam, że w komentarzach w internecie może być tyle dobra. Magda, dziękuję raz jeszcze, otworzyłaś przede mną nowe drzwi. Znowu love.

Cristiano Ronaldo i Georgina RodriguezRonaldo na zdjęciu z rodziną. "Czy to papierosy?!". Fani już wiedzą, do kogo należą

Gwiazda programów remontowych zapowiedziała przy okazji, że aktualnie pracuje nad dwiema książkami, a na Warmii nie próżnuje i kontynuuje prace związane z jedną z publikacji.

Więcej o: