Dorota Szelągowska pokazała wnętrza domu na Warmii. Internauci pełni podziwu: Piękne to mało powiedziane

Dorota Szelągowska często wyjeżdża na Warmię, gdzie ma piękny dom. Prezenterka pochwaliła się jego wnętrzami i zyskała podziw internautów. Nie ma się co dziwić. W środku jest przepięknie.

Dorota Szelągowska od kilku lat prowadzi programy w TVN, które poświęcone są dekorowaniu wnętrz. Prezenterka jak mało kto wie, co zrobić, aby mieszkanie czy dom prezentowały się oryginalnie, funkcjonalnie oraz przytulnie zarazem. Nic więc dziwnego, że jej cztery kąty również wyglądają niczym z katalogu. Tym razem pochwaliła się zdjęciami domu na Warmii. Jest na czym oko zawiesić.

Dom Doroty Szelągowskiej na Warmii. Fani są zachwyceni

Dorota Szelągowska, gdy ma tylko więcej wolnego, opuszcza stolicę i wyjeżdża na Warmię, gdzie znajduje się jej malowniczy dom. Tym razem gwiazda pochwaliła się, jak wygląda jego wnętrze. Na zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć całkiem spore fragmenty przedpokoju, salonu połączonego z jadalnią, a także kolejnego pokoju. Wnętrza urządzone są w jasnych barwach. Jest sporo drewnianych elementów, a także ściana z cegły. Biały kominek sprawia, że miejsce wydaje się jeszcze bardziej przytulne. Podobnego zdania są komentujący internauci.

Ale nieziemski klimat.
Piękne to mało powiedziane.
Wow, co za wnętrza - piszą pod zdjęciem.
 

Dorota Szelągowska pochwaliła się też drugim zdjęciem, na którym możemy zobaczyć kolejny pokój. Prezenterka chętnie tam maluje, co też pokazała na Instagramie.

Horrory i malowanie - to jednak jakoś na siebie wpływa. Zwróćcie uwagę na moją profesjonalną sztalugę, niestety nie jest odporna na mocne artystyczne uniesienia - napisała.
 

Podoba wam się, jak Dorota Szelągowska urządziła swój dom? 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Julii Wieniawy założył Instagrama. Pochwalił się już pierwszymi zdjęciami z córką. Pokazał też największą pasję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.