Katarzyna Cichopek już pokazała, jak będzie wyglądać na festiwalu w Opolu. Suknia jak na Oscary. Jest szał

Katarzyna Cichopek już szykuje się do współprowadzenia Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Projektantka jej sukni, Viola Piekut, postanowiła zaprezentować fanom, jak serialowa Kinga Zduńska prezentuje się w kreacji podczas przymiarek.

Więcej artykułów na temat stylizacji znanych i lubianych znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek nie może narzekać na brak projektów zawodowych. Gwiazda po głośnym rozstaniu z Marcinem Hakielem rzuciła się w wir pracy. Teraz aktorka przygotowuje się do nowego wydarzenia - będzie współprowadziła Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Wybrała na tę okazję wyjątkową kreację. Zdjęcie zwala z nóg.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek zachwyca w kreacji Violi Piekut. Idealnie wyeksponowane plecy

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu tuż, tuż, więc Katarzyna Cichopek szykuje sceniczne kreacje. Wydarzenie na żywo, którego transmisję będzie można obserwować w TVP, wiąże się nie tylko z ogromnym stresem, ale także z pieczołowitymi przygotowaniami. Gwiazda "M jak miłość" od jakiegoś czasu przymierza sukienkę, którą specjalnie dla niej zaprojektowała Viola Piekut. Całość uzupełni biżuterią swojej marki YACICHOPEk.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram / Katarzyna Cichopek screen

Aktorka dodała InstaStories, na którym prezentuje beżowo-złotą suknię. Relację podpisała słowami:

Opole, nadchodzę... Dziękuję Violi Piekut.

Niestety, nie widać jeszcze przodu, ale już po samym tyle sukni można stwierdzić, że będzie ona utrzymana w stylu glamour. Elegancji dodają misternie upięte fale z tkaniny oraz delikatne ramiączka podkreślające wysportowane plecy Katarzyny Cichopek. Trzeba przyznać, że w takiej stylizacji prezenterka na pewno będzie wyglądała jak główna gwiazda opolskiego wieczoru. A zapewne nie będzie to jedyna kreacja, w jakiej się pojawi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.