Agnieszka Włodarczyk zmieniła fryzurę na lato. Reakcja Roberta Karasia to hit

Agnieszka Włodarczyk odwiedziła fryzjera. Postawiła na odświeżenie koloru. Jak zareagował Robert Karaś? Bardzo szczera reakcja.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i celebrytka. Gwiazda regularnie udziela się na Instagramie, gdzie może się pochwalić gronem 283 tysięcy fanów. Chętnie dzieli się z obserwatorami kulisami macierzyństwa, swoimi doświadczeniami i problemami. Tym razem jednak zabrała fanów do salonu fryzjerskiego, gdzie postanowiła odświeżyć fryzurę.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk zrobiła się na blond. Robert Karaś nie zauważył różnicy

Aktorka jakiś czas temu wspominała, że włosy są jej dużym kompleksem, choć wiele osób uważa je za piękne. Jak twierdzi Agnieszka Włodarczyk, są one cienkie, plączą się i sprężynują. Oprócz tego ma problem z układaniem ich, dlatego ich nie rozczesuje, a na co dzień wiążę je w koka czy kitkę. Poprosiła nawet obserwatorki o rady, jedną udzieliła jej Małgorzata Rozenek.

Gwiazda postanowiła rozpocząć nowy tydzień od odwiedzin w salonie fryzjerskim. Wizytę zrelacjonowała na InstaStories. Włodarczyk przyznała, że od dłuższego czasu myślała o zmianie koloru. Zapragnęła dodać odrobinę blondu. Okazało się, że metamorfoza nie jest, aż tak szalona, ponieważ partner gwiazdy nie zauważył zmiany.

Czekałam na odrobinę blondu od dawna. Wracam do domu i słyszę od Roberta "Nie widzę różnicy, gdybyś mi nie powiedziała" - napisała na InstaStories.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Fot @agnieszkawlodarczykofficial

Po komentarzu ukochanego aktorka postanowiła zapytać się obserwatorów czy oni widzą różnicę. Jednak niestety większość internautów podzielała zdanie Roberta Karasia i większej różnicy w koloryzacji nie widziało. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk na ślubie brata we Włoszech. Wykończenie kreacji boskie. "Szał"

A wy widzicie różnicę?

Więcej o: