Włodarczyk żali się na "siano na głowie" i zdradza, dlaczego nie rozczesuje włosów. Rozenek podzieliła się niezawodną radą

Agnieszka Włodarczyk już kiedyś żaliła się na stan swoich włosów. Teraz postanowiła poprosić obserwatorów o rady. W komentarzach pojawił się niezawodny sposób od Małgorzaty Rozenek.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i działaczka społeczna. Gwiazda regularnie udziela się na Instagramie, gdzie może się pochwalić gronem 275 tysięcy fanów. Chętnie dzieli się z nimi przemyśleniami na różne tematy. Tym razem miała prośbę.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Enigmatycznie tłumaczy, co się stało

Luksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzachLuksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzu

Agnieszka Włodarczyk ma problemy z włosami

Aktorka już kiedyś wspominała, że włosy są jej dużym kompleksem, choć wiele osób uważa je za piękne. Jak twierdzi Agnieszka Włodarczyk, są one cienkie, plączą się i sprężynują. Oprócz tego ma problem z układaniem ich. 

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyjaśniła, dlaczego zawsze ma nierozczesane włosy. Okazuje się, że mimo używania bardzo drogich kosmetyków ma "siano na głowie", które ciężko opanować. Pomagają jej jedynie zabiegi z botoksem, a jakakolwiek próba opanowania burzy kończy się szarpaniną, która zniechęca do dalszego działania.

Tylko zabiegi z botoksem (nie mylić z tym do twarzy) cokolwiek mi pomagają. Mam cienkie i plączące się włosy… Zawsze je szarpie, żeby rozczesać i jakoś ułożyć. Odechciewa się - Agnieszka Włodarczyk żali się stanem swoim włosów.
 

Małgorzata Rozenek ma sposób na plączące się włosy.

Na sam koniec wpisu aktorka postanowiła poprosić o rady na cienkie i plączące się włosy. Z pomocą przybyła niezawodna Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna uważa, że olejowanie zawsze pomaga. Fani zgodzili się z celebrytką i zaczęli się dzielić doświadczeniami. 

Olejowanie. Zawsze i wszędzie - radzi Małgorzata Rozenek.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk ma za sobą nieprzespane noce. Inne matki mogą znać ten problem

Dokładnie, tylko olejowanie dobrane do porowatości włosów.
Ja też mam cienkie włosy i plączą się cały czas. Olejowanie robię zwykłą oliwą z oliwek lub olejem kokosowym - pisali fani.

Jak sobie radzicie z niesfornymi włosami?

Więcej o: