Włodarczyk żali się na "siano na głowie" i zdradza, dlaczego nie rozczesuje włosów. Rozenek podzieliła się niezawodną radą

Agnieszka Włodarczyk już kiedyś żaliła się na stan swoich włosów. Teraz postanowiła poprosić obserwatorów o rady. W komentarzach pojawił się niezawodny sposób od Małgorzaty Rozenek.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i działaczka społeczna. Gwiazda regularnie udziela się na Instagramie, gdzie może się pochwalić gronem 275 tysięcy fanów. Chętnie dzieli się z nimi przemyśleniami na różne tematy. Tym razem miała prośbę.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Enigmatycznie tłumaczy, co się stało

Agnieszka Włodarczyk ma problemy z włosami

Aktorka już kiedyś wspominała, że włosy są jej dużym kompleksem, choć wiele osób uważa je za piękne. Jak twierdzi Agnieszka Włodarczyk, są one cienkie, plączą się i sprężynują. Oprócz tego ma problem z układaniem ich. 

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyjaśniła, dlaczego zawsze ma nierozczesane włosy. Okazuje się, że mimo używania bardzo drogich kosmetyków ma "siano na głowie", które ciężko opanować. Pomagają jej jedynie zabiegi z botoksem, a jakakolwiek próba opanowania burzy kończy się szarpaniną, która zniechęca do dalszego działania.

Tylko zabiegi z botoksem (nie mylić z tym do twarzy) cokolwiek mi pomagają. Mam cienkie i plączące się włosy… Zawsze je szarpie, żeby rozczesać i jakoś ułożyć. Odechciewa się - Agnieszka Włodarczyk żali się stanem swoim włosów.
 

Małgorzata Rozenek ma sposób na plączące się włosy.

Na sam koniec wpisu aktorka postanowiła poprosić o rady na cienkie i plączące się włosy. Z pomocą przybyła niezawodna Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna uważa, że olejowanie zawsze pomaga. Fani zgodzili się z celebrytką i zaczęli się dzielić doświadczeniami. 

Olejowanie. Zawsze i wszędzie - radzi Małgorzata Rozenek.
Dokładnie, tylko olejowanie dobrane do porowatości włosów.
Ja też mam cienkie włosy i plączą się cały czas. Olejowanie robię zwykłą oliwą z oliwek lub olejem kokosowym - pisali fani.

Jak sobie radzicie z niesfornymi włosami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.