Karolina Pisarek nie oszczędzała na poprawinach. Samochód-bar na świeżym powietrzu i strefa wypoczynku

Goście, którzy zebrali się, aby świętować ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli, mogli liczyć na moc atrakcji. I to nie tylko w dniu wesela - państwo młodzi zadbali o równie huczne poprawiny.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli, który już od czwartku jest tematem numer jeden w plotkarskich mediach, był niewątpliwie pełen wrażeń i ogromnych emocji. Zainteresowanie wzbudzają zarówno stylizacje państwa młodych, jak i zaproszonych gości, dekoracje sali, treść przysięgi małżeńskiej czy pierwszy taniec. Mimo że wszystkie szczegóły zostały dopięte na ostatni guzik, doszło do niewielkiej awarii, bo w trakcie wesela wybuchł pożar. Na szczęście problem okazał się chwilowy, a weselnicy mogli bawić się do białego rana. W sobotę odbyły się natomiast poprawiny, które dla gości były okazją do odpoczynku, a dla Karoliny Pisarek - zaprezentowania się w kolejnej kreacji.

Zobacz wideo Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Krzysztof Ibisz wybrał prestiż i luksus. Jak wygląda apartament prezentera? Króluje minimalizm i elegancjaMinimalizm i elegancja. Jak wygląda apartament Krzysztofa Ibisza? Zobaczcie

Tak wyglądały poprawiny po ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Poprawiny modelki i biznesmena były urządzone na bogato. Goście, już w zdecydowanie mniej formalnych kreacjach (na samym ślubie obowiązywał kolorystyczny dress code), mogli odsapnąć po nieprzespanej nocy. W sobotę zorganizowano grilla i bufet, a także strefę z deserami. Do dyspozycji był również bar, a nowożeńcy na poprawiny wynajęli DJ-a. Przyjęcie odbywało się w ogrodzie, gdzie stanęła także fotobudka, umieszczona w zabytkowym busie. Goście mogli też wkleić swoje zdjęcia i wpisywać się do pamiątkowej księgi.

poprawiny Karoliny Pisarekpoprawiny Karoliny Pisarek instagram.com/@czaja_wyczaja

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Katarzyna Figura i Tomasz KammelMieli zarobć miliony. Skończyło się klapą. Oto biznesy gwiazd, które upadły

Karolina Pisarek, która miała dwie różne kreacje na ceremonię i na wesele, na poprawiny zadbała o trzecią stylizację. Sukienka, w której zaprezentowała się w sobotę, również była biała, wykonana z delikatnie połyskującego materiału. Podobnie jak pierwsza, miała marszczenia i długie rękawy, ale tym razem Pisarek postawiła na duży hiszpański dekolt.

 
Więcej o: