"Rolnik szuka żony". Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa. Oceniła postawę Manowskiej

"Rolnik szuka żony". Śmierć Krzysztofa wstrząsnęła opinią publiczną. O odejściu rolnika wypowiedziała się prezenterka TVP Małgorzata Tomaszewska.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Kilka dni temu do mediów przedostała się informacja o śmierci Krzysztofa Pachuckiego. 56-letni uczestnik "Rolnik szuka żony" w matrymonialnym programie TVP znalazł prawdziwą miłość u boku Bogusi. Parze nie było dane długo cieszyć się szczęściem. Mężczyzna odebrał sobie życie i jak się okazało, od dłuższego czasu zmagał się z problemami natury psychicznej. Ciało rolnika odnalazła żona w czwartek 2 czerwca, na terenie należącego do niego gospodarstwa. O śmierci mężczyzny wypowiedziała się dziennikarka Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Tomaszewska o śmierci Krzysztofa

Tomaszewska w rozmowie z portalem Jastrząb Post przyznała, że wieść o śmierci uczestnika show TVP bardzo ją poruszyła.

To jest okropnie smutna informacja, kiedy kogoś znasz z ekranu, bo nie osobiście akurat w moim przypadku, i dowiadujesz się, że taka osoba odchodzi. Nie ma innej reakcji, tylko po prostu smutek.

Prezenterka została zapytana, czy TVP planuje uczcić pamięć po zmarłym. Przyznała, że ta kwestia leży przede wszystkim po stronie jego bliskich.

Myślę, że o tym powinni zadecydować ci, którzy byli z nim w produkcji, którzy znali go blisko, rodzina. Na pewno nie my. My podziwialiśmy wszystkich uczestników w programie. Myślę, że to nie w naszej gestii jest decydowanie o takich rzeczach. Jeżeli będzie taka decyzja, to na pewno ja się do tego uczczenia pamięci dołożę.

Dziennikarka oceniła także postawę Marty Manowskiej, która podarowała wdowie po Krzysztofie, Bogusi, swój prywatny numer telefonu, gdyby ta potrzebowała jej wsparcia. Tomaszewska jest pełna uznania wobec zachowania prowadzącej programu.

Marta wspaniale zachowuje się jako prowadząca i jako człowiek. Myślę, że dlatego świetnie odnajduje się w tej roli. Ona jest człowiekiem i ona o tym nie zapomina. W tym brutalnym świecie nasi koledzy często zapominają o tym, żeby być ludźmi. A ona tym człowiekiem jest i to jest piękne.

Krzysztof miał od dłuższego czasu zmagać się z depresją. Ostatnio na światło dzienne wypłynęły nowe fakty. Bogusia już wcześniej alarmowała, że z jej mężem dzieje się coś niepokojącego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.