Rita Ora i Taika Waititi planują ślub. Nietypowe zaręczyny to dopiero początek

Rita Ora i Taika Waititi postanowili się zaręczyć. Trzeba przyznać, że w dość nietypowy sposób. Przypominamy, że jakiś czas temu pojawiły się plotki, że para żyje w trójkącie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak podają brytyjskie media, nowozelandzki filmowiec Taika Waititi i brytyjska piosenkarka Rita Ora planują ślub. Z tej okazji nie było jednak pierścionka ani postu na Instagramie. Para zdecydowała się na znacznie mniej huczne zaręczyny.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Rita Ora i Taika Waititi zaręczyli się i planują ślub

Źródło tabloidu "The Sun" donosi, że zakochanym bardziej niż na gestach na pokazach, zależy na łączącym ich uczuciu. Są w sobie zakochani po uszy i właśnie zdecydowali, że nadszedł właściwy czas na sformalizowanie ich relacji.

Nie chcieli zrobić czegoś na pokaz, efektownego i chwalić się tym wszem wobec. Nie było więc  tradycyjnego pytania, a następnie posta na Instagramie. Nie było pierścionka ani dużej imprezy. Po prostu zbliżyli się coraz bardziej i w końcu powiedzieli sobie prawie jednocześnie: chcę cię poślubić. Są bardzo szczęśliwi. - powiedział "The Sun" przyjaciel pary.

Rita Ora i Taika Waititi mają otwarty związek

Rita Ora swego czasu przyznała, że jest biseksualna. Jakiś czas temu pojawiły się również pogłoski o tym, że razem z Waititi żyje w trójkącie. Portal Daily Mail opublikował w zeszłym roku zdjęcia artystki w towarzystwie reżysera Taiki Waititiego i aktorki Tessy Thompson. Na fotkach widać, że cała trójka nie szczędzi wobec siebie czułości. Wspólnie spędzili romantyczne chwile na balkonie w Australii, pijąc drinki. Brytyjka wymieniała pocałunki z Taiką i Tessą. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym adresem.

Kibicujecie im?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.