Rita Ora, Taika Waititi i Tessa Thompson w miłosnym trójkącie? Wyciekły pikantne zdjęcia aktorek i reżysera "Thora"

Rita Ora swego czasu przyznała, że jest biseksualna. Piosenkarka nie afiszowała się życiem uczuciowym w mediach społecznościowych, przyłapano ją jednak w miłosnym trójkącie. Wypłynęły pikantne zdjęcia z artystką i jej partnerami - aktorką Tessą Thomspon i reżyserem Taiką Waititim.

Rita Ora do tej pory skupiała się na karierze a nie życiu miłosnym. Artystka nie komentowała doniesień na temat tego, czy jej serce jest zajęte. Okazało się, że brytyjska piosenkarka jest w otwartym związku z reżyserem Taiką Waititim i aktorką "Thora", Tessą Thompson. Do sieci przedostały się ich wspólne fotki, które rozgrzały wyobraźnię internautów.  

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Rita Ora w miłosnym trójkącie - artystka spotyka się z Tessą Thomspon i Taiką Waititim

Rita Ora w 2018 roku wyznała, że jest biseksualna i w przeszłości była związana z kobietami. Przez długi czas artystka nie komentowała swojego życia miłosnego, a fani spekulowali, z kim może być w związku. W sieci zawrzało, gdy padły podejrzenia, że spotyka się z mężem Beyonce, Jayem Z. To jednak nigdy nie zostało potwierdzone. Piosenkarka była widywana w towarzystwie ekscentrycznego mężczyzny, ale okazało się, że jest to jej przyjaciel. Sama szczerze przyznała, że nie szuka teraz miłości. 

Gwiazda do tej pory uchodziła za szczęśliwą singielkę. Wszystko zmieniło się, gdy portal Daily Mail opublikował zdjęcia artystki w towarzystwie reżysera Taiki Waititiego i aktorki Tessy Thompson. Na fotkach widać, że cała trójka nie szczędzi wobec siebie czułości. Wspólnie spędzili romantyczne chwile na balkonie w Australii, pijąc drinki. Brytyjka wymieniała pocałunki z Taiką i Tessą. 

Fani nie ukrywali zaskoczenia nowym związkiem w show-biznesie. Choć Taika Waititi i Rita Ora łączeni byli już od kwietnia, to dołożenie do tej konstelacji Tessy Thompson, z którą reżyser pracuje teraz na planie kolejnej części "Thora", było dość niespodziewane.

Taika Waititi rozstał się ze swoją żoną, Chelsea Winstanley, już jakiś czas temu, ale do tej pory obie strony utrzymywały tę informację w tajemnicy - plotki pojawiły się dopiero, kiedy na czerwonym dywanie z okazji premiery "Jojo Rabbit" pojawili się osobno. Internauci przyznali, że reżyser jest szczęściarzem, bo zainteresowały się nim dwie prawdziwe piękności i właśnie tak należy żyć po rozwodzie.

Jak do tej pory Rita nie skomentowała tych doniesień, podobnie jak pozostała dwójka. Udany tercet? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.