Zara Tindall zaczepia księcia George'a podczas uroczystości. Tym prostym gestem rozbawiła księżną Kate do łez

Podczas platynowego jubileuszu królowej doszło do bardzo zabawnej sytuacji. Najstarsza wnuczka Elżbiety II w czasie wydarzenia droczyła się z księciem George'em. Reakcja księżnej Kate mówi sama za siebie.

Więcej artykułów na temat rodziny królewskiej znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Podczas Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II syn księżnej Kate i księcia Williama, książę George, droczył się z Zarą Tindall. W pewnym momencie księżna Kate wybuchnęła śmiechem, gdy zobaczyła reakcję swojego chłopca. 

Krzysztof Ibisz, Beata Chmielowska-OlechIbisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu

Zobacz wideo Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Książę George szturcha flagą wnuczkę Elżbiety II. Szybko odpowiedziała

Książę George i księżniczka Charlotte razem z rodzicami wzięli udział w Platynowym przyjęciu królowej Elżbiety II w pałacu królewskim. Dzieci księżnej Kate i księcia Williama siedziały w królewskiej loży. Za nimi była Zara Tindall, wnuczka Elżbiety II. Kobieta kiedy zaczęły się występy muzyczne, to postanowiła się wychylić ze swojego rzędu i zabawnie zaczepić księcia George'a flagą, którą trzymała w dłoni. Kiedy księżniczka Charlotte i księżna Kate zauważyły tę śmieszną sytuację, to od razu się roześmiały, a czujni fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach ich zabawną reakcję. 

Zobacz też: Księżna Kate i książę William uświadomili księciu George'owi, że pewnego dnia zostanie królem. Jego reakcja rozbawiła ich do łez

Widać, że syn księcia Williama i księżnej Kate ma świetny kontakt z najstarszą wnuczką królowej Elżbiety II. Jego mama i siostra, księżna Charlotte, były ewidentnie rozbawione zachowaniem Zary Tindall i księcia Geroge'a, który dodał trochę humoru bardzo poważnej i nudnej uroczystości. 

Zobacz też: Pałac Buckingham skrywa wiele tajemnic. W środku bankomat i... pokój na złoto. "Królowa pozwoliła nam do niego zajrzeć"

Więcej o: