Telekamery 2022. Anita Werner zdobyła statuetkę. Ze sceny podziękowała ukochanemu. Piękne słowa

Rozpoczęcie tegorocznej gali Telekamer "TeleTygodnia" już za nami. W pierwszej z kategorii zwyciężyła Anita Werner. Dziennikarka odebrała statuetkę, dziękując widzom i ukochanemu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Tegoroczna, jubileuszowa ceremonia rozdania nagród Telekamer "TeleTygodnia" to szczególne wydarzenie. Statuetki z dziedziny telewizji i mediów zostają przyznane w tym roku po raz 25. za osiągnięcia z poprzedniego roku. Ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie zostało przeniesione na koniec maja. Pierwszą kategorią, w jakiej została przyznana nagroda, to prezenter informacji 25-lecia, którą zdobyła Anita Werner.

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem

Telekamery "TeleTygodnia" 2022. Anita Werner ze statuetką dziękuje ze sceny partnerowi

Jury w składzie redaktorów magazynu "TeleTydzień" wybrało laureatów w dziewięciu pierwszych kategoriach. Tuż po rozpoczęciu ceremonii wręczono statuetkę w pierwszej z nich - prezenter informacji 25-lecia. Zwyciężyła Anita Werner, która na scenie pokazała się w olśniewającej, błyszczącej długiej sukni w kolorze złotym i starannie ułożonej fryzurze.

Telekamery 2022: Anita WernerTelekamery 2022: Anita Werner AKPA

Trzymając w ręku nagrodę, podziękowała widzom:

Widząc tę statuetkę zdałam sobie sprawę, że już dość długo jestem obecna w mediach jako dziennikarka. W tym czasie zdobyłam zaufanie widzów, a to największy skarb. I za ten skarb chcę dzisiaj podziękować.

Dodała też, że "żyjemy w trudnych czasach", dlatego powinniśmy się wspierać. "Dbajmy o siebie, dbajmy o wartości, bo one są nieśmiertelne" - podkreśliła dziennikarka, po czym skierowała kilka pięknych słów do obecnego na widowni partnera, dziennikarza sportowego Michała Kołodziejczyka, na którego wsparcie może liczyć każdego dnia:

Kibicuje mi na co dzień, bardzo cię kocham.
 

W poprzednich latach dziennikarce udało się trzykrotnie zdobyć prestiżową statuetkę, a także miała okazję wręczyć nagrodę specjalną dla produkcji roku dla filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" w roku 2020. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.