Sara Egwu-James wystąpiła w amerykańskim "Mam Talent". Baron: Dajesz czadu dziewczyno

Sara Egwu-James, mimo młodego wieku, ma już wierne grono fanów, którzy śledzą jej muzyczne poczynania. Młoda wokalistka właśnie poinformowała o kolejnym sukcesie. Wyleciała do Los Angeles, by wziąć udział w amerykańskiej wersji "Mam Talent". Jej występ pojawił się w zapowiedzi nowego sezonu.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Trzeba przyznać, że kariera Sary Egwu-James rozwija się w niesamowitym tempie. Jeszcze nie tak dawno temu młoda wokalistka wygrała czwartą edycję "The Voice Kids", a potem reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior. Niespełna 14-letnia artystka nie zwalnia tempa. Właśnie poinformowała na Instagramie o wielkim sukcesie. Wyleciała do Los Angeles i wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent". Gratulacje posypały się od znajomych z branży. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 15 lat temu "You Can Dance" oglądał każdy. A po "LA Ink" wszyscy chcieliśmy mieć tatuaż. Te programy były wtedy hitami

Zobacz wideo Córka znanego muzyka w "The Voice Kids"

Sara Egwu James wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent"

Oba konkursy przyniosły Sarze Egwu-James rzeszę fanów i wygląda na to, że młoda piosenkarka nie zamierza zwalniać tempa. W jej mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że dostała się do najnowszej edycji amerykańskiego "Mam talent".

W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do "America’s Got Talent". Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak mi poszło, koniecznie obserwujcie social media moje i "America’s Got Talent". A jeśli dacie radę, to oglądajcie! Dziękuje za wasze ciągłe wsparcie - pisała podekscytowana.
 

W komentarzach nie zabrakło słów gratulacji od fanów, ale i bardziej doświadczonych znajomych z branży:

Omg, jestem z ciebie dumny, Sara. Dajesz czadu, dziewczyno - napisał Alek Baron.
Podbijaj świat - czytamy.

Kayah i Roksana Węgiel opublikowały emotikony klaszczących dłoni i serca. 

Już 31 maja Sara Egwu-James oficjalnie rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu. Na ten moment nie wiadomo, jak jej występ ocenili jurorzy, ale fragment z Sarą James można oglądać w oficjalnej zapowiedzi nowego sezonu amerykańskiego "Mam Talent". Radość na jej twarzy wskazuje, że chyba zachwyciła jury!

 
Więcej o: