Krzysztof Ibisz na scenie z 22-letnim synem. "Kopia mamy jak na moje oko"

Podczas niedzielnego koncertu Fundacji Polsat w Skierniewicach Krzysztof Ibisz wystąpił z 22-letnim synem Maksymilianem. Pod postem z wydarzenia pojawiło się mnóstwo pochlebstw, przeplatanych docinkami dotyczącymi wieku prezentera.

Więcej rodzinnych zdjęć gwiazd i celebrytów na stronie głównej Gazeta.pl

Syn Krzysztofa Ibisza z małżeństwa z Anną Zejdler ma na imię Maksymilian. Fani pary mogą go pamiętać jako uroczego chłopca. Czas jednak szybko płynie i potomek dziennikarskiej pary jest już dorosłym mężczyzną, o czym świadczą najnowsze zdjęcia i prezenterski debiut chłopaka. 

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wspomina wesele Ibisza. „Krzysiek promienieje!"

Krzysztof Ibisz na ściance z synem. "Który z panów młodszy?"

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Polsat zorganizowała specjalny koncert, który ma wesprzeć remont Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Z racji tego, że wydarzenie organizowane jest z myślą o najmłodszych, do udziału w nim zaangażowano nie tylko artystów, ale również ich dzieci. Wydarzenie prowadzili m.in. Krzysztof Ibisz z Maksymilianem.

 

Starszy syn dziennikarza w tym roku skończy 23 lata. Ubrany w granatowy garnitur oraz jasne trampki mężczyzna z uśmiechem pozował na ściance obok słynnego ojca.

 

W komentarzach pod zdjęciem Ibisza z synem pojawiły się żarty dotyczące jego wyglądu. 

I tu się rodzi poważne pytanie. Który z tych panów jest młodszy?
Panie Krzysztofie, a na jakim wieku się pan obecnie zatrzymał? Zastanawiam się, czy syn już nie jest starszy od ojca - pisali fani.
Wciąż się cofam w czasie - odpisał sympatycznie prezenter.

Zdania dotyczące tego, do kogo podobny jest Maksymilian, były mocno podzielone:

Przystojny po tacie.
Kopia mamy jak na moje oko. A koncert świetny.
Podobny do mamy.

Głos zabrała mama Maksymiliana i była żona Krzysztofa, która pod fotografią zostawiła emoji serca. 

Ściskamy ze sceny - odpisał prezenter.

Na koncercie pojawili się też m.in. Justyna Steczkowska z Leonem i Stasiem oraz Michał Wiśniewski z córkami. Inne zdjęcia dzieci znanych osób, które tego wieczoru wystąpiły na scenie u boku rodziców, znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Syn Ibisza i Zejdler ma już 22 lata. Dumna mama pochwaliła się jego nowymi zdjęciami. "Myślałam, że to Timothée Chalamet"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.