Edyta Pazura w eleganckiej sukni depiluje nogi na bidecie. Tak szykowała się na bal Mensah. "Prawdziwe życie"

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądały jej przygotowania do balu charytatywnego zorganizowanego przez fundację Omeny Mensah. Fotografia celebrytki skłoniła internautki do dyskusji.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Zorganizowany przez fundację Omeny Mensah bal charytatywny okazał się towarzyskim wydarzeniem sezonu. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Piotr Kraśko, Paulina Krupińska i Dorota Wellman. Tego wieczoru nie zabrakło również Cezarego i Edyty Pazurów.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura pochwaliła się kadrem prosto z łazienki. Fanki zachwycone. "Prawdziwe życie"

Specjalnie na to wydarzenie Edyta Pazura wybrała połyskującą czerwoną sukienkę z dużym dekoltem i bufiastymi krótkimi rękawami. Do kreacji z odsłaniającym jej nogi rozcięciem dobrała delikatną biżuterię. Stylizacja prezentowała się bardzo elegancko i idealnie wpisała się w motyw przewodni imprezy, którym był "Wielki Gatsby".

Kilka dni po tym wydarzeniu Edyta Pazura na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała, jak wyglądały przygotowania do imprezy. Okazało się, że pomimo tego, iż zadbała o perfekcyjny strój i makijaż, to zapomniała o dość istotnym szczególe. Do fotografii dodała żartobliwy komentarz.  

Lubię sobie wszystko zaplanować z wyprzedzeniem - czytamy na Instagramie.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram/@edyta_pazura

Post spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony internautek, które nie tylko dziękowały jej za szczerość, ale również chętnie dzieliły się swoimi opowieściami.

Koleżanka kiedyś mnie uświadomiła, że najlepiej golić nogi w ubraniu docelowym, bo po co się przepracowywać, skoro można ogolić się do widocznej linii.
Rzadkość na Instagramie. Prawda i szczerość teraz nie są modne. Brawo!
Prawdziwe życie! Uwielbiam cię za szczerość i dystans - napisały internautki.

Nie obyło się również bez porad i wskazówek. Dużo kobiet proponowało jej, aby zdecydowała się na depilację laserową, dzięki której w przyszłości mogłaby uniknąć kłopotliwej sytuacji.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.