Małgorzata Rozenek pokazała, jaki tort zamówiła Tadeuszowi. Takiego się nie spodziewa! Wyjaśniła znaczenie świnki

Małgorzata Rozenek ma kolejną okazję do świętowania. Tym razem urodziny obchodzi jej syn Tadeusz. Dumna mama pokazała, jaki tort dla niego zamówiła i przy okazji opowiedziała o nietypowej pasji chłopca.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Ostatnio w rodzinie Małgorzaty Rozenek nie brakuje okazji do świętowania. Na początku maja 50. urodziny obchodził Radosław Majdan, a pod koniec miesiąca swoje święto ma jej syn Tadeusz. W opublikowanej na Instagramie relacji celebrytka pochwaliła się, jakie niespodzianki dla niego przygotowała.

'You Can Dance' 'Jak oni śpiewają'Przedstawiamy programy telewizyjne, które 15 lat temu były hitami polskiej telewizji

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o macierzyństwie: „Nie jestem wyrozumiała"

Sentymentalna Małgorzata Rozenek świętuje 12. urodziny syna: Jak ten czas leci

W tym roku Tadeusz zdmuchnie świeczki z wyjątkowego tortu. Małgorzata Rozenek wyjaśniła, że na cieście znalazła się ozdoba nawiązująca do jego największej pasji. 

Świnka dlatego, że jest to ukochane zwierzę Tadeusza. On kolekcjonuje świnki i od zawsze ma ich bardzo dużo, a w kąpieli, ponieważ Tadeusz bardzo lubi brać długą kąpiel, czyli połączenie tych dwóch rzeczy. Będzie zachwycony - powiedziała.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

To nie był jednak koniec atrakcji przygotowanych dla solenizanta. W dalszej części relacji celebrytka podzieliła się kolejnym szczegółami dotyczącymi przyjęcia urodzinowego.

Mamy dziś w domu imprezę, są oczywiście dla niego prezenty. Co roku robimy taki stały numer, że chowamy najlepszy prezent i dostaje go dopiero na końcu - zdradziła.

Co zatem w tym roku otrzyma Tadeusz? Okazuje się, że na chłopca czekają same praktyczne upominki - między innymi walizka na kółkach i portfel. "Perfekcyjna" nie zdradziła jednak zawartości głównego prezentu. W oczekiwaniu na solenizanta wróciła wspomnieniami do dnia jego narodzin i przyznała, że czas zdecydowanie za szybko leci.

Jak ten czas leci, pamiętam, jak był takim dzidziusiem jak Henio teraz.

Tadeuszowi życzymy wszystkiego najlepszego, udanej imprezy i wielu wymarzonych prezentów.

Joanna KoroniewskaKoroniewska w niecodziennej odsłonie. Buty odważne! "Proszę mnie nie oceniać"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: