Jacek Kawalec pozuje z dorosłą córką. Kiedyś miała rude włosy. Teraz nie ma po nich śladu

Jacek Kawalec w mediach społecznościowych udokumentował czas spędzony z córką. 37-letnia Kalina jest oczkiem w głowie ojca. Użytkownicy Facebooka docenili urocze fotografie.

Więcej na ten temat Jacka Kawalca przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Kalina Kawalec niegdyś chętnie brylowała w towarzystwie ojca na branżowych imprezach. Jakiś czas temu zamieszkała w Londynie, gdzie rozwijała karierę w branży filmowej. Teraz ponownie pojawiła się u boku znanego taty. Razem z Jackiem Kawalce pozowała do zdjęć podczas wiosennego spaceru.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi narzeka na dzieci

Dawno niewidziana córka Jacka Kawalca na nowych zdjęciach. Bardzo się zmieniła

Efektami spontanicznej sesji wokalista "Budki Suflera" pochwalił się na Facebooku. Na zdjęciach widzimy, że Kalina mocno zmieniła wizerunek - niegdyś ognistorude włosy przybrały kolor naturalnego, ciemnego blondu. Z twarzy córki artysty niezmiennie nie znika natomiast szeroki uśmiech.

Spacer z córeczką - bezcenne. Kocham cię, Kalinko - czytamy w poście.

Internauci komentują zdjęcia Jacka Kawalca z córką

Wpis skomentowali internauci obserwujący Jacka Kawalca na Facebooku. Użytkownicy portalu byli wyraźnie wzruszeni postem opublikowanym przez aktora. Pod zdjęciami pojawiły się wpisy pełne refleksji na temat czasu spędzanego z dziećmi.

Niech pan jak najwięcej przebywa z córką, bo to bezcenny czas.
Super. Mam nadzieję, że i moja córcia będzie chciała za kilka lat wyjść na spacer ze swoim ojcem. Teraz ma tylko osiem lat i jeszcze chce.
Czas z dzieckiem - bezcenny - czytamy na Facebooku.

Przypomnijmy, Kalina Kawalec ma na swoim koncie ogromne sukcesy w branży kinematograficznej. Córka śpiewającego aktora zajmuje się technicznymi aspektami projektów filmowych. W 2017 roku Oscara w kategorii "Najlepsze efekty specjalne" zgarnęła odświeżona wersja "Księgi dżungli", nad którą pracowała Kawalec.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.