Małgorzata Rozenek zachwyciła kreacją na balu Omeny Mensah. Fani znaleźli identyczną!

Małgorzata Rozenek przykuła uwagę na balu Omeny Mensah w zjawiskowej sukience. Okazuje się, że internuci znaleźli niemalże identyczny model na stronie AliExpress. Celebrytka natychmiast zaprzeczyła, że jej kreacja pochodzi z chińskiej strony.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

21 maja odbył się bal fundacji Omeny Mensah. Na miejscu pojawiła się plejada gwiazd, a Małgorzata Rozenek zadała szyku w białej kreacji. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

21 maja odbył się wielki bal fundacji Omeny Mensah połączony z aukcją charytatywną. Wśród zaproszonych gości była także Małgorzata Rozenek, która na ten wieczór wybrała imponującą białą kreację.

Małgorzata Rozenek zachwyciła na balu Omeny Mensah

Długa suknia z gorsetową górą idealnie wpasowała się w temat przewodni imprezy, jakim był "Wielki Gatsby", czyli moda w stylu lat 20. XX wieku. Prezenterka dopełniła całość szalem i prostą fryzurą. Stylizacja wyglądała na bardzo drogą, a Małgorzata Rozenek spokojnie mogłaby się w niej pokazać na międzynarodowej imprezie. 

Małgorzata Rozenek na imprezie u Omeny MensahMałgorzata Rozenek na imprezie u Omeny Mensah Insagram.com/ m_rozenek

Sukienka Małgorzaty Rozenek pochodzi z chińskiej strony

Żona Radosława Majdana zdradzała, że na jej sukienkę zostało zużyte niemal 50 metrów materiału. Okazuje się, że identyczną można kupić na stronie AliExpress za 800 złotych, czego doszukali się fani gwiazdy. Portal Pudelek zapytał celebrytkę, czy jej kreacja faktycznie pochodzi z chińskiej strony. Przyznała, że tego wieczora miała na sobie kreację uszytą przez jedną z krawcowych na potrzeby jej butiku "Mrs Drama". Na ten moment nie jest dostępna w sprzedaży.

Sukienka Małgorzaty Rozenek dostępna na AliExpressSukienka Małgorzaty Rozenek dostępna na AliExpress Screen AliExpress

Widzicie podobieństwo?

Przypominamy, że na balu pojawili się także między innymi  Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Anna Kalczyńska. Przekazano łącznie cztery miliony złotych na pomoc dzieciom z Ghany, Polski i Ukrainy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.