Odmieniona Magdalena Cielecka wkracza do gry. Poświęciła się na rzecz roli i ścięła włosy. BARDZO krótko

Magdalena Cielecka latami była wierna jednej fryzurze - blond włosom do ramion. Teraz jednak pokazała się odmieniona i wyjaśniła, że to za sprawą nowej roli.

Więcej o metamorfozach gwiazd i celebrytów przeczytacie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Cztery dni temu Magdalena Cielecka była we Francji, gdzie razem z Nowym Teatrem grała spektakl "Odyseja. Historia dla Hollywoodu". Miała wówczas inną fryzurę, jednak nie wszyscy dowierzali, że naprawdę zdecydowała się na tak ostre cięcie. Kolejne zdjęcia, w jeszcze krótszych włosach, nie pozostawiają wątpliwości. Aktorka wyjaśniła, dlaczego się na to zdecydowała. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jednaByła wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę

Odmieniona Magdalena Cielecka w krótkich włosach

Magdalena Cielecka od początku kariery miała dłuższe blond włosy, zazwyczaj kończące się na wysokości ramion. Niedawno jednak zdecydowała się na ostre cięcie. Zapozowała bez makijażu, czyli jak zazwyczaj, i wyjaśniła, skąd ta zmiana - chodziło o poświęcenie dla nowej roli. 

 
Jest 2022 roku, a ja gotowa do pracy - napisała Cielecka.

Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka Instagram.com/cielecka_magda.official

Wkrótce potem udostępniła kolejne zdjęcie, w krótszych i jaśniejszych włosach i ostrym makijażu. Jak sugeruje podpis, podkreślone na niebiesko oko i grubo nakreślone brwi to inspiracje starszą Elizabeth Taylor z czasów, gdy w latach 90. zachorowała na guza mózgu i musiała przejść operację. 

Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka Instagram.com/cielecka_magda.official

Na zdjęciu oznaczono Nowy Teatr w Warszawie, co jasno wskazuje, że Cielecka wcieli się w postać Elizabeth Taylor. Doceniacie poświęcenie Cieleckiej na rzecz roli? 

Zobacz też: Magdalena Cielecka szczerze o byciu dzieckiem alkoholika. "Przestałam to ukrywać". Nie umiała sobie pomóc

Więcej o: