Amber Heard, Johnny Depp i "afera schodowa". Nowy świadek ma ujawnić całą prawdę

"Proces dekady" toczący się między Johnnym Deppem i Amber Heard zbliża się do końca. W tym tygodniu ostatnie zeznania. Przyjaciółka siostry aktorki ma zdradzić kolejne szczegóły relacji gwiazdorskiej pary.

Więcej na temat procesu wytoczonego przez Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Proces sądowy między Johnnym Deppem a Amber Heard ma skończyć się już w tym tygodniu. Emocje towarzyszące tej sprawie są ogromne, a fani śledzą każdą minutę zeznań świadków, obserwują zachowanie gwiazd na sali sądowej i spekulują, jaki zapadnie wyrok. W tym tygodniu ponownie zeznawać ma gwiazdor "Piratów z Karaibów". Ważnym wątkiem będzie też pojawienie się w roli świadka  przyjaciółki siostry Amber. Kobieta ma zdradzić informacje na temat "afery schodowej".

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

Amber Heard, Johnny Depp i "afera schodowa". O co chodzi?

Pod hasłem "afera schodowa" kryje się kolejna omawiana w trakcie procesu awantura, do której miało dojść między Deppem a Heard w marcu 2015 roku. Aktorzy pokłócili się wówczas w obecności Whitney Henriquez.

Gwiazda "Aquamana" miała oskarżać Deppa o zdradę. W odpowiedzi Depp, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, miał niemal zepchnąć żonę ze schodów. Henriquez wcześniej zeznała, że jej siostra wówczas uderzyła Deppa, aby ją przed nim chronić.

Johnny jedną ręką chwycił Amber za włosy, a drugą wielokrotnie klepał ją po twarzy - mówiła.

Przyjaciółką siostry Amber Heard jest Jennifer Howell, która w 2020 roku zeznawała podczas procesu wytoczonego przez gwiazdora magazynowi "The Sun". Mówiła wtedy, że z Henriquez łączy ją "siostrzana" więż - koleżanki mieszkały razem. Tak Howell dowiedziała się, że to aktor miał być ofiarą przemocy ze strony partnerki.

Proces Depp vs. HeardPrawniczka Amber Heard ruszyła w stronę świadka. Interweniowała strażniczka

Whitney powiedziała mi: "Bałam się, że Amber zabije Johnny'ego" - zeznała.

Dwa lata temu siostra Amber Heard mówiła w wywiadzie dla "The Mirror", że zeznania jej przyjaciółki zostały "całkowicie sfabrykowane". Teraz kobieta została wezwana do sądu przez prawników Deppa. Jej zeznania mają być kluczowe.

Więcej o: