Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl
Plotki o tym, że Anna i Robert Lewandowscy chcieliby zamieszkać w Zakopanem, pojawiły się już cztery lata temu. Wówczas trenerka zorganizowała w stolicy Tatr kameralne warsztaty, w których udział wzięły m.in. Paulina Krupińska, Ola Dec i Zosia Ślotała. Panie nie tylko wspólnie ćwiczyły, ale również zwiedzały najpopularniejsze atrakcje. Żona "Lewego" oczywiście na bieżąco dzieliła się z fanami wrażeniami z pobytu w górach i chwaliła się kadrami z wyprawy. Jedno z opublikowanych na Instagramie zdjęć podpisała słowami: "Przeprowadzam się tutaj". Wiele osób właśnie wtedy zaczęło się zastanawiać, czy był to żart, czy jednak Lewandowska planuje spełnić swoje marzenie.
Okazuje się, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Jak donosi tygodnik "Na żywo" dzięki pomocy Sebastiana Karpiela-Bułecki, Lewandowscy znaleźli odpowiednią działkę i najprawdopodobniej już za dwa lata zamieszkają w Zakopanem. Co ciekawe, mąż Pauliny Krupińskiej zobowiązał się do tego, że zaprojektuje ich "góralską posiadłość". Na początku maja spotkali się, aby uzgodnić ostatnie szczegóły.
Panowie już dawno omówili projekt. Modyfikowali go, ale główny zarys jest cały czas taki sam. Przyjaźnią się od dawna i wiele ich łączy. Obaj wychowali się bez ojców i teraz bardzo podobnie podchodzą do swojego ojcostwa. Wiedzą, że nigdy nie zaniedbają dzieci - podaje "Na Żywo".
Co jeszcze wiadomo na temat nowego domu Lewandowskich?
Dom ma być nowoczesny, mieć wiele przeszkleń. Przyszli lokatorzy liczą, że może jeszcze nie w przyszłym roku, ale za dwa lata wyprawią w góralskim stylu urodziny córeczek - dodał informator tygodnika "Na Żywo".
Anna i Robert Lewandowscy mają już dom w Monachium oraz luksusową posiadłość na Mazurach. Teraz nadszedł czas, aby zamieszkać w kolejnym pięknym miejscu.
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina
Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl
Новини з України - Ukrayina.pl