Gdy pracowała w restauracji, poznała Amber Heard. Opisała wszystko. Rozkapryszona gwiazdeczka? Mało powiedziane!

Była pracownica popularnej restauracji w Nowym Jorku poznała Amber Heard w 2018 roku. Na TikToku opowiedziała o spotkaniu z aktorką.

Bądź na bieżąco. Więcej o procesie Johnny'ego Deppa i Amber Heard przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Trwa głośny proces o zniesławienie, który przeciwko Amber Heard wytoczył Johnny Depp. Cały świat bacznie śledzi, co dzieje się na sali sądowej, dzięki temu, że posiedzenia są jawne. Mówi się, że jest to proces dekady. Wiele osób znanych i nie tylko opowiadaja się po jednej ze stron. Powstaje wiele kont wspierających zarówno Amber, jak i Johnny'ego. Na Tik Toku wiele osób jest bardzo zaangażowanych w proces. Udostępniają fragmenty, nagrywają przemyślenia, uwagi, a także, jak w tym przypadku, doświadczenia z poznania jednej ze stron.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Była pracownica restauracji nie ma za dobrego zdania o Amber Heard 

Jedną z osób zaangażowanych w proces jest Jackie McDowell, która na TikToku nagrała kilka filmików dotyczących sprawy. Jednym z nich jest opinia o Heard, którą poznała w 2018 roku, kiedy pracowała w popularnej restauracji w Nowym Jorku. Jackie była wówczas studentką i dorabiała jako hostessa w gastronomii podczas wakacji. Amber Heard pojawiła się w knajpce razem ze Stacey Bendet, projektantką mody. Kobieta pamięta, że obydwie zwracały na siebie uwagę. Były ubrane w długie, błyszczące płaszcze, a projektantka miała swój charakterystyczny makijaż - czarne powieki. Aktorka po wejściu do restauracji nie przywitała się z hostessą, której zadanie jest wskazanie stolika, tylko poszła prosto do miejsca, ignorując kobietę. Jackie powiedziała, że wyglądało to, jakby to do niej należało to miejsce. Wspomniała również, że przez cały czas miała zadarty nos i patrzyła na wszystkich z góry.

Miłosny notatnik Amber HeardUjawniono notatki miłosne Amber Heard. Po rzekomych bójkach zachwycała się mężem

Jedna z osób podeszła do aktorki, mówiąc, jak pięknie wygląda, Heard ponoć spojrzała na nią i odparła jedynie "yhmm". Kobieta wspomniała także, że restauracja, w której pracowała, była dość mała, a stoliki były blisko siebie. Z historii Jackie wynika, że Heard stała przy stoliku i prowadziła rozmowę, nie zważając, że utrudnia pracę pracownikom, którzy nie mogli przejść. Aktorka ignorowała kelnerów, samą Jackie, menedżera restauracji, nie poprosiła o wskazanie miejsca. Kobieta wyczuła od niej negatywne wibracje, że uważa się za lepszą od innych. Ponadto Amber ponoć notorycznie oglądała się na boki, czy ktoś na nią patrzy. Z jednej strony nie chciała, aby ludzie do niej podchodzili, ale z drugiej pragnęła atencji. 

Oryginalny film znajdziecie poniżej.

Proces dekady powoli zbliża się ku końcowi. Wszyscy z zapartym tchem czekają na końcowy wynik. 

Więcej o: