Britney Spears przekazała smutne wieści. Artystka straciła ciążę: Druzgocący czas dla każdego rodzica

Britney Spears opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przekazała druzgocące wieści. Artystka przeżyła ogromną stratę. Poinformowała o utracie ciąży.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Britney Spears pięć tygodni temu opublikowała post na Instagramie, w którym wyznała, że od jakiegoś czasu zauważyła, że traci na wadze. Niedługo później artystka wstawiła zdjęcie testu ciążowego i potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Nie ukrywała ogromnej radości. Teraz ujawniła, że mierzy się z bolesnym doświadczeniem, jakim jest utrata ciąży. Przekazała, że razem z narzeczonym dalej zamierzają próbować spełnić marzenie o powiększeniu rodziny. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Serce mi pękło". "Poroniłam 5 razy". Te gwiazdy odważyły się na najintymniejsze wyznania o rodzinnej tragedii

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"

Britney Spears straciła ciążę: Druzgocący czas dla każdego rodzica

Britney Spears 11 kwietnia 2022 roku przekazała, że jest w ciąży. Gwiazda opublikowała nowy post na Instagramie, w którym podzieliła się osobistą tragedią: 

Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To jest druzgocący czas dla każdego rodzica - zaczęła wokalistka.

W dalszej części zauważyła, że być może powinna poczekać z tą informacją, aż razem z Samem Asghari przeżyją żałobę. Podkreśliła jednak, że trudny czas, jaki teraz przechodzą, wzmocni ich związek. Wyznała również, że nie zaprzestaną starań, by ich rodzina się powiększyła. 

Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania o powiększenie naszej cudownej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Prosimy o uszanowanie prywatności, w tym trudnym czasie - czytamy.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia, napływających z całego świata.

Eurowizja UkrainaEurowizja 2022. Po występie Ukrainy, prowadzący nawiązał do Mariupolu

Warto wspomnieć, że artystka pod koniec zeszłego roku została zwolniona z kurateli, którą od lat sprawował nad nią ojciec. W sądzie podczas jednego z zeznań przyznała, że w tym czasie nie mogła decydować o swoim ciele i mimo, ze wyrażała chęć zajścia w ciążę, to musiała przymusowo przyjmować antykoncepcję. 

Więcej o: