"Sanatorium miłości". Wiemy, jak uczestnicy będą wyglądać podczas finału. Wszystkie panie po prostu WOW

Finał czwartego sezonu "Sanatorium miłości" zobaczymy na antenie TVP już 15 maja. Wielkie przygotowania do balu zakończone. Uczestnicy wybrali kreacje. Wiemy, w czym się zaprezentują.

Bądź na bieżąco. Więcej o programie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Finałowy odcinek "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę, 15 maja, odbędzie się bal, na którym poznamy nowego Króla i Królową Turnusu. Przed wielkim wydarzeniem uczestnicy skorzystali z pomocy stylistów, fryzjerów, makijażystek i przeszli niesamowite metamorfozy. Na fanpage'u programu pojawiła się zajawka i możemy zobaczyć, na jakie kreacje zdecydowały się panie. Wyglądały jak gwiazdy z Hollywood.

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

"Sanatorium miłości". Uczestniczki w balowych kreacjach wysiadają z limuzyny 

Bal wymaga stosownej oprawy. Kuracjusze podjadą pod miejsce imprezy w limuzynach, a stąpać będą po czerwonym dywanie. Mężczyźni pojawią się wcześniej, aby kobiety miały odpowiednie wejście. Na Facebooku pojawił się krótki filmik, w którym w końcu możemy podziwiać wystylizowane uczestniczki. Na ich widok mężczyźni osłupieli, a z ich ust padały jedynie słowa: "wow".

Pierwsza z limuzyny wyszła Mariola R. w koronkowej, długiej sukni. Uwagę przykuła piękna etola oraz proste włosy, które bardzo pasują uczestniczce. Kolejna była Monika w cekinowej kreacji. Zaraz po niej samochód opuściła Mariola B. w błyszczącej, fioletowej sukni na jedno ramię. Zofia postawiła na złotą suknię z ozdobnym kwiatem przy dekolcie i białą etolę. Na odważną kreację postawiła Natalia. Już wychodząc z limuzyny, przykuła oko odkrytą nogą i różowymi szpilkami. Jej srebrna, cekinowa suknia na ramiączkach miała wysokie rozcięcie. Jako ostatnia wyszła Anna w fuksjowej kreacji z głębokim dekoltem i wysokim rozporkiem na przodzie. Suknie zdobiły świecące wstawki.

Anna i Piotr 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Związek Anny i Piotra przetrwał? Zdradziło ich wspólne zdjęcie

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej? 

Więcej o: