Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy za milion dolarów. "Histerycznie płakałam w szafie"

W październiku zeszłego roku Travis Barker oświadczył się swojej ukochanej Kourtney Kardashian. Z tej okazji podarował jej piękny, wart milion dolarów pierścionek Lorraine Schwartz, zaprojektowany według jego wskazówek. Jak się okazuje, uległ on zniszczeniu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Do niewesołej sytuacji doszło u jednej z najbardziej rozpoznawalnych sióstr na świecie. W czwartkowym odcinku programie "The Kardashians" najstarsza z rodzeństwa, Kourtney Kardashian, wyznała, że nadepnęła i złamała wart milion dolarów pierścionek zaręczynowy, który dostała od narzeczonego Travisa Barkera.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy. Po fakcie kilka godzin płakała zamknięta w szafie

We wspomnianym odcinku w jednej ze scen Kris Jenner zwróciła uwagę na brak imponującego pierścionka Lorraine Schwartz na palcu Kourtney, na co usłyszała odpowiedź:

Właśnie go naprawiają.

Jak się okazało, przez fatalny moment nieuwagi biżuteria uległa zniszczeniu, co narzeczona Barkera podsumowała jako jedna z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiła w życiu:

Siedziałam na podłodze i składałam bluzy. Zdjęłam pierścionek i położyłam go obok siebie na podłodze, jakby myśląc, że będzie bezpieczny tuż obok mnie.

Niestety przypuszczenia okazały się błędne:

Musiałam sięgnąć po coś wyżej w mojej szafie, a kiedy zeszłam na dół, nadepnęłam na pierścionek. Przez wiele godzin histerycznie płakałam w szafie, a potem zadzwoniłam do Travisa. Powiedziałam: "Zrobiłam coś bardzo, bardzo złego".

Na szczęście Travis Barker ponoć zachował zimną krew i poradził sobie z tą sytuacją najlepiej, jak mógł. Warto nadmienić, że perkusista zespołu Blink-182 odegrał dużą rolę w projektowaniu pierścionka dla swojej narzeczonej, co jeszcze mocniej wpłynęło na załamanie nerwowe Kourtney.

 

Wygląda na to, że sytuacja zakończyła się jednak szczęśliwie i pierścionek udało się naprawić, gdyż można było podziwiać go na palcu słynnej siostry zarówno podczas rozdania nagród Grammy, Oscarów, jak i podczas gali MET.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.