Półnaga Kourtney Kardashian przyłapana na planie sesji bielizny. Tak wygląda naprawdę bez filtrów i Photoshopa

Najnowsze zdjęcia Kourtney Kardashian, które zrobili jej paparazzi, idealnie pokazują, jak wizerunek przedstawiany na Instagramie różni się od rzeczywistości.

Więcej zdjęć paparazzi gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Siostry Kardashian i Jenner są jednymi z największych gwiazd mediów społecznościowych. Publikowane przez nie zdjęcia są zawsze idealne i przedstawiają praktycznie niemożliwe do osiągnięcia wzorce, co przeciętne kobiety może wprowadzić w niemałe kompleksy. Co jakiś czas na jaw wychodzą wpadki z przerobionymi zdjęciami Kardashianek. Powyginane meble w tle czy wygładzone twarze dzieci. Takich wpadek było mnóstwo, toteż fani z ciekawością oglądają zdjęcia, na których Kardashianki nie są przerobione. Właśnie w takim wydaniu możemy zobaczyć teraz najstarszą z sióstr - Kourtney.

Kourtney Kardashian przyłapana na planie sesji bielizny. Tak wygląda bez filtrów i Photoshopa

Kourtney Kardashian angażuje się w wiele kampanii reklamowych. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją na planie kolejnej z nich. Celebrytka tym razem pojawiła się na sesji zdjęciowej promującej odważną bieliznę. Paparazzi uwiecznili, jak półnaga Kardashianka paraduje po planie w skąpych strojach. Na zdjęciach Kourtney prezentuje swoją nienaganną figurę, jednak nie trudno dostrzec różnicy pomiędzy tym, co pokazuje na Instagramie, a tym, co widać na zdjęciach paparazzich. Oceńcie zresztą sami. 

Kourtney KardashianKourtney Kardashian Forum

Widzicie różnicę? 
Po więcej zdjęć Kourtney Kardashian z sesji w bieliźnie, zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu. 

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

ZOBACZ TEŻ: Główny podejrzany o porwanie Madeleine McCann wymieniał się zdjęciami molestowanych dzieci z grabarzem. Przerażony mężczyzna zeznaje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.