Niecodzienna sytuacja na koncercie Metalliki. W tle grany był akurat największy przebój kapeli, a fanka rodziła

Podczas koncertu Metalliki w Brazylii na świat przyszedł chłopiec. Jego mama nie zdążyła pojechać do szpitala, o czym opowiedziała później w mediach społecznościowych.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Do nieprawdopodobnego zdarzenia doszło podczas koncertu grupy Metallica. Podczas wydarzenia jedna z fanek urodziła dziecko. Chłopiec, który przyszedł na świat, jest zdrowy, a jego mama zdążyła już porozmawiać z mediami. Rockowy zespół również odniósł się do całego zdarzenia w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Kobieta urodziła dziecko na koncercie zespołu Metallica

Wyjątkowy poród miał miejsce na ogromnym stadionie Couto Pereira Stadium w Brazylii. Joice M. Figueiró kupiła bilety na koncert trzy lata temu. Poszła na niego, gdy była w 39. tygodniu ciąży. Kiedy Metallica zaczęła grać, kobieta poczuła skurcze, a ludzie wokół niej chcieli zabrać ją do szpitala, ale nie było już na to czasu. Kobieta, która radosną nowiną podzieliła się na Instagramie, wyznała, że urodziła na stadionie przy dźwiękach kultowego utworu "Enter Sandman". 

Mama na początku żartowała, że da swojemu synowi na imię James Ulrich. Chłopiec nazywałby się tak po frontmanie zespołu Jamesie Hetfieldzie i perkusiście Larsie Ulrichu. Ostatecznie wybrała imię Luan. Kobieta w rozmowie z brazylijskimi mediami powiedziała, że czuje się bardzo dobrze i dziękuje za okazywane wsparcie.

 

Legendarny zespół na InstaStories również zamieścił informację o całym zdarzeniu. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć chłopcu dużo zdrowia, a jego mamie spokoju. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.